Rüyada Ellerini Görmek

Rüyada ellerini görmek temiz ve bakımlı ise üzerinde çalıştığınız işte tam yaratıcılığa sahip olduğunuzu gösterir. Beceri, marifet sergilemek üzere tutkulu bir çalışma ortaya çıkmış demektir ve bunun olabilmesi için çalışmaya hazırsınız anlamına gelir. Rüyada tüm parmakları tam olan bir el, iş fırsatlarınızın iyi geçeceğinin ve müreffeh olacağının bir işaretidir. Ellerinizin çok güzel olduğunu ve onlarla birlikte güzel bir iş yaptığınızı görüyor iseniz, becerikliliğiniz ile övüleceğinize yorumlanır.
Rüyada el görmek; tüm kültürlerde önemli bir rüya sembolüdür ve pek çok yoruma konu olur. Geleneksel yorumlarda bir kız kardeşi, arkadaşı veya çocuğu simgeler, aynı zamanda para ve kısmet habercisidir. Beyaz bir el hayal etmek şanstır, hoş olmayan bazı problemlerden kurtulursunuz ve arzularınız gerçekleşecektir. Rüyada kesik bir el görmek; birisinin sizi aldatmasının muhtemel olduğunu gösterir.
Rüyada ellerini görmek eğer kirli ise ve rüyada ellerinizi yıkamak için bir eylem varsa suçluluk duygusu yaşıyorsunuz demektir ve hayatınızda kötü bir şeyi yok etmeye ve bitirmeye çalışıyorsunuz anlamına gelir. Batı geleneğinde, rüyalarda görülen pis eller; akrabaları ya da sana yakın birinin tehlikede olduğunu işaret eder. Temiz eller, gerçek hayatta büyük dert olan bir sorunu çözeceğin anlamına gelir.
Rüyada ellerini uzun görmek; şeref, şöhret ve güç imgesidir. Bu rüya mali açıdan başarılı olduğunuz anlamına da gelen simgedir.
Rüyada ellerinde ağırlık görmek; rüyada elinizde ağır bir şey bulursanız veya eliniz ile tartmaya çalışıyorsanız; doğru karar vermek için bir durumun doğru analiz edilmesi gerektiğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın