Rüyada Elektrik Teli Görmek

Rüyada elektrik teli görmek, kişinin hayatında gerçekleşen küçük bir durumun büyüyerek dev haline gelmesine işaret eder. İlk başta kimsenin önemsemediği küçük ayrıntıların gittikçe büyümesi ve sorun haline gelmesi ile birlikte can sıkıcı durumların yaşanacağına delalet eder. Rüya sahibinin zaman zaman kendisine yapılan hakaret ya da kırıcı eleştirileri unutmayarak içinde biriktirdiği ve günü geldiğinde o kişilerden hesap soracağı anlamına gelir. Bu rüya kişinin geçmişte yaşadığı üzücü ve kırıcı hiçbir olayı unutmadığı sadece sırasının gelmesini beklediği şeklinde de yorumlanabilir.

Elektrik Teli Bağlamak

Kişinin çevresinde fesatlık eden ve sürekli dedikodu yapan kişilerin varlığına ve onlarla çalışmak zorunda olmasına yorumlanır. Rüya sahibinin bu kötülükler arasında paniğe kapılmasına ve farkında olmadan hatalar yaparak çevresindeki art niyetli insanların eline koz vermesine delalet eder.

Elektrik Teli Kesmek

Rüyasında elektrik teli kestiğini gören kimse, uzun süre önce bir kişi ile yaşadığı sorundan dolayı onunla tüm ilişkisini keseceğine delalet eder. Diğer bir taraftan da kişinin ailesi ile anlaşamadığı ve bu yüzden evinden ayrılarak kendine başka bir hayat kuracağına işaret eder. Kişinin özgürlüğüne düşkün olduğunu gösteren bu rüya onun bağımsızlığını ilan etmesi ve özgürce yaşaması anlamına gelir. Hatta rüya sahibinin bu özgürlüğü elde etmek için çok çaba gösterip fedakârlık yapacağı fakat sonunda amacına ulaşacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin dostu ile düşmanını çok iyi ayırt edebilme gibi bir yeteneği olduğunu da söylemek gerekir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın