Rüyada Düzenlemek

Rüyalar sadece tek bir unsura bakarak yorumlanmadığından düzenleme ile ilgili görülen rüya genelde olumlu tabirler içerir. Rüyada düzenlemek rüya sahibinin genel olarak planlı programlı bir düzene adım atacağına ve rahata ereceğine yorulur. Ancak tam bir yorum için özellikle neyin düzenlendiğini bilmek gerekir.

Rüyada Bahçe Düzenlemek

Rüyada bahçe düzenlemek, zorlu bir sürecin içinde olmasına rağmen rüya sahibinin aklı ve azmi ve sabırlı tutumu ile sıkıntıların üstesinden geleceğine delalettir. Hatta ferah bir rüyada bahçe düzenlendiği görülüyorsa şayet, zorlukları aşmanın verdiği özgüvenle şuanda içinde bulunduğu hayat kalitesinin iyileşeceği müjdelenir.

Rüyada Oda Düzenlemek

Rüyada oda düzenlediğini gören kimse, rüyada bahçe düzenlemesi yapmanın verdiği müjdeler gibi, hayatındaki zorlu süreci başarılı bir şekilde atlatacağı rivayet edilir. Özellikle iş hayatı ve maddi açıdan ele alınması gereken bu rüya, refah düzeyinin yükseleceğine delalet eder.

Rüyada Çekmece Düzenlemek

Rüyada çekmece düzenlemek, rüyayı gören kimsenin, yakın çevresi ya da iş ortamındaki çevresi tarafından yaşayacağı sıkıntılardan ötürü üzüntü çekeceğine yorulur. Bu durumu anlayış ile karşılayacağı ancak insanları kendisinden uzak tutmaya başlayacağı rivayet edilir.

Rüyada Bahçe Görmek

Bahçe rüyada görüldüğünde, hayra yorulur. Ancak rüyanın ferah bir rüya olup olmaması ve diğer küçük unsurlar ile beraber farklı anlamları olabilir. Örneğin; yeşil bir bahçe görmek, iş ve ev ortamı içerisinde kurulan hayallerin gerçekleşeceği ile müjdelenirken, kurumuş bakımsız bir bahçe görmek de kişinin bir yerde mahsur kalacağına veya bir olaya karşı mecbur kalacağına hatta mahpus olacağına delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın