Skip to Content

Rüyada Duvar Silmek

Bir kişinin rüyasında duvar sildiğini görmesi hatalı hareketlerde bulunmaktan vazgeçeceğine, pek çok kişiye yalan söylediği için bundan pişmanlık duyacağına ve bunlardan ötürü özür dileyeceğine işaret eder. Geçmişinden kurtulmak isteyen ve silmek isteyen kişinin bu uğurda küslüklerinden vazgeçip herkesle barışmak için atılımlarda bulunacağına işaret eder.

Rüyada Duvarı Silmenin Alternatif Yorumları

Ayrıca husumette olan veya bir mal meselesi nedeniyle aile arasında problem yaşadığı kişilerle arasını af dileyerek uzlaşmaya varmak isteyeceği şeklinde yorumlanır. Rüya kişiye engellerle dolu bir hayatı işaret ediyor olabilir. Ancak rüya görenin sabrı göstermesi dahilinde ortaya çıkacak engellerden kısa bir sürede en etkili şekilde kurtulabileceği de müjdelenmiştir.

Yalnız Kalmaya Yorulabilir

Eğer kişi rüyasında üzerinde hiçbir leke olmayan pürüzsüz bir duvarı sildiğini görüyorsa bireyin lüzumsuz kuşkularla kafayı yoracağına, içine düşmüş olduğu durumdan ötürü etrafındaki kişileri haksız ithamlarla yaralayıp kalplerini kıracağına işarettir. Bu nedenle çevresi tarafından bir müddet dışlanma durumu ile karşılaşabilir.

Rüyada Pürüzsüz Duvarı Silmek

Rüya gören kişi yine bu yeni ve pürüzsüz duvarı siliyorsa yolunda giden bir işi durduk yere bozacağına, yanlış sözler sarf edeceğine ve kendi mutluluğuna bu şekilde gölge düşürebileceği anlamına gelebilmektedir. Yeni ve pürüzsüz bir duvarı sildiğini gören kişinin hareketlerindeki aşırılık, taşkınlık ve asabiyet sebebi ile arkadaşlarıyla arasının bozulacağı ön görülür. Bu sebepten ötürüdür ki belirli bir süre yalnız kalacağı şekilde yorumlar mevcuttur.