Rüyada Düğüne Gitmek

Rüyada düğüne gitmek; neşeye, keyfe delalettir. Mutlu bir habere ve bu haberle birlikte havaya uçmaya işaret eder. Rüya sahibi için aşk hayatı, iş hayatı, sosyal hayat derken epey bir rahatlama habercisi olan bu rüya ferahlıkla birlikte refah da getirecektir.

Rüyada Sünnet Düğününe Gitmek

Hayırla yorumlanır ve tıpkı düğüne gitmek gibi ferahlık, gözyaşının sona erip yerine kahkahanın gelmesine işarettir. Ayrıca rüya sahibinin isteklerinin vakti zamanı gelince bir bir geçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Düğünde Oynamak

Mutluluk, sevinç, güzel haber şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi için deyimsel anlamıyla zil takıp oynamaya delalettir.

Rüyada Düğüne Gitmek İçin Hazırlanmak

Rüya sahibinin; hayallerinin hayat bulacağına, düşlerini kurduğu o günlerin aslında çok yakında gerçek olacağına ve aldığı bir haberle cesaret bulup umutlanacağına ayrıca atağa geçeceğine işarettir.

Rüyada Gelin Görmek

Şansın açılması, kazancın çoğalması olarak yorumlanır. Geçimde kolaylık, mesleki hayatta başarı ve ömrünün iyiye gitmesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Damat Görmek

Rüya sahibi yiğittir, cömerttir ve merttir denirse herhalde yanlış olmaz. Ayrıca çalışkan ve azimli bu kişi etrafındakileri tarafından sevgiye boğulmuş durumdadır. Mutluluk ve başarı yakında rüya sahibini bulacak ve daha iyi günler için de yol olacaktır.

Rüyada Gelin Damat Görmek

Mutluluk, rızık ve hayırlı kısmet olarak yorumlanır. Rüya sahibi için önce iyi bir iş sonra da bu işin vesile olacağı mutlu bir olay gelecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın