Rüyada Dövüştüğünü Görmek

Rüyada dövüştüğünü görmek rüya sahibinin yaşadığı sıkıntıların ve sevdikleriyle olan münakaşalarının biteceği manasındadır. Ayrıca bu rüya kişinin güç sahibi olacağına, dövüştüğü kişi ile sorunları alt edeceğine ve daha da kuvvetli hale geleceğine alamettir.
Rüya sahibi itibarını artıracak, sorunlardan daha başarılı biri olarak çıkacak ve etrafındaki insanların saygı ve sevgisine mazhar olacaktır.

Rüyada Kılıçla Dövüştüğünü Görmek

Rüyada kılıç ile dövüştüğünü görmek rüya sahibinin sevdiği bir kişinin desteği ve yardımı ile hayli büyük sıkıntıların üstesinden geleceğine alamettir. Bu kişi çok dara düştüğü bir anda Hızır gibi yetişen birinin desteği ile bu sıkıntıdan kurtulur. Hatta mühim başarılara imza atar.
Başka bir rivayete göre ise bu rüya, kişinin hastalanacağına, takatsiz kalacağına, kendisini işine aşırı şekilde kaptırdığı için hayatındaki bazı meseleleri ihmal edeceğine ve bunun ceremesini çekeceğine işarettir.

Rüyada Silahla Dövüşmek

Rüyada silahla dövüştüğünü gören kişinin gönül işlerinde yaşayacağı çok büyük mutluluklar vardır. Bu kişi onun ayaklarını yerden kesecek, güven duyacağı ve çok seveceği biriyle tanışır. Hatta bu tanışma evlilik ile noktalanabilir.

Rüyada Başkalarının Dövüştüğünü Görmek

Rüyada başkalarının dövüştüğünü görmek kişinin çalışma hayatındaki ya da ticari hayatındaki sıkıntılardan çok çabuk kurtulacağına, aklı ve çalışkanlığı sayesinde büyük yaralar almadan problemleri atlatacağına işarettir.
Bu rüya bazı tabircilere göre, kişiyi mutlu etmek için ona özel bir sürpriz hazırlanacağına alamettir. Rüya sahibinin dostları ya da aile fertleri onu çok mutlu edecek bir organizasyon yapacaklardır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın