Rüyada Doğum Yapan Birini Görmek

Rüyada doğum yapan birini görmek, rüyayı gören kişinin çevresindeki kimselerin rüya sahibinden bir şeyler sakladığını, akraba ve arkadaşlar arasında bazı kötü niyetli kimselerin olduğunu işaret eden bir rüyadır. Rüya sahibinin sıkıntılı günler geçireceğinin, sevdiği kişilerle bazı tartışmalar yaşayacağını şiddet ve kötü hakaretlere de maruz kalacağının habercidir. Rüyada doğum yapan birini görmek aynı zamanda rüya sahibinin çalışma hayatında bazı rakiplerini alt edeceği manasına da gelmektedir.

Rüyada Normal Doğum Yapan Birini Görmek

Rüyada normal doğum yapan birini görmek, rüyayı gören kişinin, ailesi, arkadaşları, dostları ve çevresindeki kimseler tarafından çok sevildiğinin ve sayıldığının işaretçisidir. Rüyada normal doğum sırasında kanaması olan bir kişi görüldü ise rüya sahibinin karşısına bazı tehlikeli olayların çıkacağına bu sebeple de dikkatli olması gerektiğine işaret etmektedir. Bazı yorumculara göre rüyada normal doğum yapan birini görmek rüya sahibinin çevresindeki bir kişinin ölüm haberini alacağı şeklindedir.

Rüyada Doğum Yapan Birine Yardım Etmek

Rüyada doğum yapan birine yardım etmek rüyayı gören kişinin çalışmakta olduğu yerde bazı kötü niyetli kimselerle bazı tartışmalar yaşayacağı rivayet edilmektedir. Rüyayı gören kimsenin aynı zamana hayatında bazı huzursuzlukların olacağının, bu huzursuzlukların yakın bir zamanda geçeceğinin de işaretçisidir. Rüyada doğum yapan bir kimseye yardım ettiğini gören kişi hiç ummadığı bir anda hiç ummadığı bir kişiden yardım istemek zorunda kalacağı da rivayet edilmektedir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Zeynep

Rüyamda iki kere Azrail gördüm. İkisinde de korkarak kaçmaya çalıştım. O ise camdan bakıp gitti. Bu rüya ne anlama gelir?

Büşra

Rüyamda telefonum kırılıyordu ekranı paramparçaydı. O sırada annemi hamile ve doğum sancısı çekerken gördüm. Amcam onu hastaneye götürürken kaza yapıyorlardı ve annemin üstü kan içindeydi. Çocuk doğmuştu ama kız o kadar büyüktü ki anneme bu kız yeni doğmuş değil de 5 yaşındaki bir kız çocuğu gibi diyordum 🙄 Çok ilginç bir rüyaydı

Büşra

Rüyamda müstakbel kayınvalidemin, anneannemin ve babamın ellerini öpüyordum. Sevgilimle söz yapacaktık. Daha sonra kız kardeşim gerçekte olmamasına rağmen rüyamda varmış gibi gördüm. Doğum yapıyormuş diye haber aldım. Duygulandım. Sonra gerçekte hamile olan kuzenimin eşinin doğum yaptığını öğrendim. Rüyam ne anlama geliyor?