Rüyada Dişin Düştüğünü Görmek

Rüyada dişin düştüğünü görmek, rüyayı göre kişinin akrabalarına delalet eder. Rüyada alt çenede dişleri anne akrabalarına, üst taraftaki dişler ise baba tarafından olan akrabalara delalet eder. Hangi taraftan dişin düştüğünü görürseniz o taraf olan akrabalardan birinin hastalanacağına daya vefat edeceğine delalet eder. Rüya da dişin düştüğünü görmek aynı zamanda rüya sahibinin telaşlı ve sıkıntılı bir haberi alacak olmasına da yorumlanıyor.

Rüyada Dişin Çıktığını Görmek

Rüyada dişin çıktığını görmek, rüyayı gören kişinin hayatına oluşacak olan yeniliğe ve değişime delalet eder. Rüyayı gören kişinin yeni bir eve geçmesi yen bir yere taşınması da mümkündür.  Bunun yanı sıra rüyayı gören kişinin uzun süredir aramış olduğu her hangi bir şeyi bulacak olmasına da delalet eder. Bulunacak ola eşya ya da evrak sayesinde rüya sahibinin bir sıkıntıdan kurtulacağına da yorumlanır.

Rüyada Dişin Sallandığını Görmek

Rüyada dişin sallandığını görmek, rüyayı gören kişinin bir olaya ya da bir kişiye çok sinirleneceğine delalet eder. Rüya sahibinin sinirlenerek yanlış bir tutum içine girebileceğine delalet eder.

Rüyada Dişin Dökülmesi

Rüyada dişin dökülmesi, rüyayı gören kişinin kötü olan alışkanlıklarına veda edecek olduğuna delalet eder. Rüyayı gören kişinin artık yaşamına yeni bir yol vereceğine yorumlanıyor.

Rüyada Dişin Kopması

Rüyada dişin kopması rüyayı gören kişinin, yakın olarak gördüğü bir kişiye kırılacağına delalet eder. Rüyada dişin kopması gerçek yaşamda yaşanacak olan tatsızlığa delalet edip konunun kısa süreli olacağına yorumlanır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın