Rüyada Dirgen Görmek

Rüyayı gören kişinin yaşadığı iş hayatı içerisinde yanlış ve hatalı kararlar alacağına yorulur. Yanlış adımlarından dolayı büyük sıkıntılar çekeceği düşünülen kişinin bu adımlar neticesinde büyük bir üzüntü yaşayacağı söylenir. Rüya gören kişinin maddi ve manevi olarak zarara uğrayacağı şeklinde yorumlar da mevcuttur. Rüyada dirgen görmek girdiği işlerde ve ortamlarda kişinin kendisini kıskananlar tarafından kötülüğe uğrayacağı şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Tırpan Görmek

Rüya sahibi kişinin aile hayatında güzel gelişmeler yaşayacağı söylenir. Sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içerisinde kurtulacağı düşünülen kişinin beklemediği büyük fırsatlar ile karşılaşacağı söylenir. İyi bir noktaya geleceği düşünülen rüya sahibi kişinin huzurlu ve mutlu bir hayata devam edeceği söylenir.

Rüyada Çapa Görmek

Rüyasında çapa gören kişinin kariyerinde büyük sıkıntılar yaşayacağı ancak bu sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağı şeklinde yorumlar yapılır. Kişinin uzun süredir hayalini kurduğu tüm şeylere kavuşacağı ve ortak olarak girilecek bir işten başarılı bir şekilde sıyrılacağı, kazanç elde edeceği söylenir.

Rüyada Tırmık Görmek

Rüyasında tırmık gören kişinin karşısına çıkan engellerden ve sorunlardan kurtulabilmek için biraz çabalaması gerektiği şeklinde yorumlanır. Bu kişi pek çok farklı zorluk içerisinden sıyrılarak kendisini feraha çıkartacak ve farklı çalışmalar yaparak hayatını düzene sokacaktır.
Uzun süredir devam eden sıkıntılı sürecin sonu olarak da tabir edilen bu rüya kişinin hayatının düzene gireceğine işaret eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın