Skip to Content

Rüyada Direksiyon Görmek

Rüyada direksiyon simidi, çoğunlukla gidilecek hedefe göre durumunuzu kontrol etme kabiliyetine bağlanır. Dolayısı ile özellikle karar verme aşamasında bir işin kontrolünü güvenle sağlama ile bağlantılıdır. Rüyada herhangi bir arabayı sürmüyorsanız veya arabaya binmiyorsanız, önünüzdeki süreçte bir yola çıkma ya da çıkmama kararı ile karşılaşacağınız anlamına gelebilir. Rüyada direksiyon üstünde iken başkası ile uğraşıyorsanız bu, kendi kararlarınızın başkalarının duygularıyla çatıştığını gösterir.

Rüyada Direksiyonun Kilitlendiğini Görmek

Rüyada bir araç sürmeye çalıştığınızı gördüğünüz halde direksiyonun kilitlendiğini, hiç hareket ettiremediğinizi görmeniz, bir durumun kontrolünü kaybettiğinize veya bir olay karşısında çaresiz kalacağınıza yorumlanır. Eğer rüyada böyle bir araç içinde yolcu olduğunu görmüş iseniz, birlikte hareket ettiğiniz insanlara dikkat etmeniz gerektiğini işaret eden rüyadır.

Rüyada Çalışmayan Direksiyon Görmek

Rüyada aracınızın zayıf kontrollere sahip olduğunu görmek veya kayıp parçalar, mevcut bir durumun kontrolünün başkaları tarafından ele geçirilmiş olduğunu ifade eder. Aracın direksiyon olmadan kontrol dışı kaldığını görmek; hayatınızın planlandığınız gibi gitmediğini temsil eder. Bir kriz, aksama ya da zorluk yaşanıyor olabilir.

Rüyada görülen bir direksiyon simidi, kumanda aleti ya da başka bir kontrol cihazı, şu anda yaşamdaki kararlar veya sizin yönünüzü temsil edebilir. Direksiyon araç hakkında doğrudan geribildirim verir ve yolculuk ile nasıl başa çıkabileceğiniz hakkında görüş bildirir. Bu nedenle ara sıra daha derin seviyelerinizden, yaşam yolculuğunuza ve son olaylarla nasıl ilişkili olduğunuza dair sezgisel farkındalık önerir.