Skip to Content

Rüyada Dilekçe Görmek

Kısa bir sürede huzursuzluk verecek olan olaylar ile karşı karşıya kalınacağına işaret eder. Rüyada dilekçe görmek aynı zamanda uzun süreli bir mücadeleyi de temsil etmektedir. Hukuki açıdan yaşanan zorluklar ve haksızlıklar ile karşılaşabileceği söylenen kişilerin aile ve iş hayatında da zorluklar yaşanacağı söylenmektedir. Rüyayı gören kişinin mal, mülk ile ilgili konularda birtakım girişimler yapacağı ve kendi hakkını korumak için çabalayacağı işaret edilir.

Rüyada Dilekçe Yazmak

Rüyasında dilekçe yazdığını gören kişi eğer evli ise eşinden boşanma kararı alacağı ve duygusal açıdan zorluklar yaşayarak hareket edeceği şeklinde yorumlar yapılır. Huzurlu ve yeni bir hayata doğru geçiş yapacağı düşünülen kişinin kendi istediği şartları sağlayacağına alamettir. Rüya sahibi kişinin resmi makamlardan destek alması için başvurularda bulunacağına da alamet eder. Kişinin yeni iş başvurusu yapacağı ve resmi sınavlara gireceğinin de tabiridir.

Rüyada Boşanma Dilekçesi Vermek

Evliliğinde sıkıntılar yaşayan kişinin ayrılıktan sonra feraha erişeceği ve daha iyi günler geçireceğine işaret eder. Ancak bazı alimler bu rüyanın tersi olacağını söylerler. Evliliğinde sorumlar yaşayacak olan kişilerin evliliklerinin düzeleceği söylenir.

Ayrıca rüyada boşanma dilekçesi verdiğini gören kişinin yakın çevresindeki kişiler ile daha sık görüşeceği ve sevdiği kişilere dertlerini açarak rahata kavuşacağı işaret edilir. Yakınlarından yardım talep edecek kişinin huzurlu ve mutlu bir hayata erişeceğine de yorumlanır.