Rüyada Dev Dalga Görmek

Rüyada dev dalga görmek, rüyayı gören kişinin hayatında bazı maddi ve manevi sıkıntıların yaşanacağına, yaşama dair bazı korkularının, tedirginliklerinin olduğuna delalettir. Rüyada görülen dev dalgalar eğer kıyıya vuruyor ise rüya sahibinin ciddi boyutta sağlık problemleri yaşayacağına rivayet edilir.

Rüyada Dalgalara Kapıldığını Görmek

Rüyada dalgalara kapıldığını görmek, rüyayı gören kişinin hiç beklemediği bir zamanda hiç beklemediği bir sıkıntıyla uğraşacağına ve bu sıkıntı sebebiyle hayatının alt üst olacağına delalettir. Rüyada dalgaya kapılıp denizin içine girdiğini gören kimsenin kanuna aykırı bir suç işleyerek hapse düşeceği şeklinde yorumlanır. Rüyada dalgalara kapılmak aynı zamanda rüya sahibinin günah dolu bir yaşantısının olacağına, bu sebeple de rüya sahibinin kendisine gelmesi ve dine yönelmesi açısından uyarıcı mana taşıyan bir rüyadır.

Rüyada Dalgalı Denizde Yüzmek

Rüyada dalgalı denizde yüzmek, rüyayı gören kişinin çalışma hayatındaki sıkıntılara göğüs gereceğine, bu çabalarının sonucunun çok güzel olacağına, başarılı bir hayat süreceğine işaret etmektedir. Rüyada görülen dalgalar küçük ise ve rüya sahibi sıkıntı çekmeden yüzüyor ise rüya sahibinin aşk hayatının çok güzel olacağına, bekar ise evleneceğine delalettir. Rüyada görülen dalgalar büyük ise ve rüya sahibi boğuluyor ise kişinin çok sıkıntılı bir hayatı olacağı ve yakın zamanda vefat edeceği işaret edilmektedir. Rüyada boğulduğunu görmek aynı zamanda rüyayı gören kişinin çok fazla günah işlediğine ve hatalar ile dolu bir yaşantısı olduğuna delalettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın