Rüyada Deniz Kenarında Ev Görmek

Rüyada Deniz Kenarında ev gören kişi, yaşadığı zorlukları artık geride bırakarak uzun süredir kavuşmayı beklediği, kavuşmak içinde birçok badire atlattığı hayalini kurduğu makama mevkiyi sonunda ulaşacağını yorumlanır. Aynı zaman da rüyada bir süredir umutsuzluğa kapıldığı şeyleri geri kazanmaya, çektiği çilelerin mutluluğa düşüneceğine, mağlubiyetin zafere dönüşeceği şeklinde müjdeli bir rüyadır. Yine kişinin var olan aşk hayatının sorunsuz olacağına, kendisine ve çevresine saygılı bir evlada sahip olunacağına, yok olmaktan var olmaya delalet edilir. Deniz kenarında görülen ev eski ise  kişinin maddi durumu yüksek olmasa da mutlu bir hayata sahip olacağına yorumlanır.

Rüyada Deniz Kenarında Ev Almak

Rüyada Deniz Kenarında ev almak ise kişinin yapmayı düşündüğü yatırımların doğru ve akıl dolu bir hareket olduğuna yapılan bu yatırımla kişinin önemli işlere imza atacağına, gelecek için önemli planlar yapmaya hazırlandığına ve bununla ilgili destekler alacağına yorumlanır. Aynı zamanda kişinin iş için keyifli ve güzel yolculuğa çıkılacağına işarettir.

Rüyada Deniz Kenarında Yıkılmış Ev Görmek

Rüyada Deniz Kenarında Yıkılmış Ev Görmek kişinin hayatındaki her şeyin yolunda iken, göz ardı ettiği nedenlerden dolayı keyfinin kaçacağına, mutluluğunun kısa süre bozulacağına yorumlanır. Yaşadığı sorunlar nedeniyle ailesi başta olmak üzere çevresindeki birçok kişiye kısmi mesafeler koyacağına delalet eden rüyada, kişi bir dönem yalnız kalacak nerde hata yaptığı konusunda araştırma içerisinde olacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (8)

Ezel Kalender

Rüyamda şu an oturduğum evi gördüm Ve denize sıfır gördüm Ve deniz suyunun oturduğum kata kadar yükseldiğini görüyorum Ve korkuyorum balkon kapısını örtüyorum be rüyamda da uyuyorum Ve biri tarafından uyandırılıyorum. Rüyamın yorumunu rica etsem

ebru polat

Ruyamda denize sifir binada dairem oldugunu gordum. Deniz masmavi ve sakindi balkondan manzarsya bakıyordum ne demek

    Ruya Yorumcusu

    Bu rüyanız iyiye işarettir. Önceden yaşadığınız zorlukları artık geride bıraktığınız delalet eder. Rüyanız hayrolsun.

Deniz çakır

Rüyamda denize 0 evimin balkonunda oturuyorum dalgalar geldikçe şu ayaklarına kadar geliyodu bine vi dizlerime kadar suyun içindeydim ama su bulanıktı ve ev benim mi kira mı bilmiyorum nedir acaba rüyamın tabiri

Meryem alin

Ruyamda denizin icine yarisina kadar batmis 4-5 tane bina gordum ama icinde insanlar yasiyormus ne demektir acaba??

Fatoş

Denize sıfır bir eve girmeye çalışıyorum ve denize düşmemek için demir bahçe kapısına tutunuyorum. Bunun anlamı nedir?

Taner

Rüyamda denize karşı bir evdeyim. Arkadaşla tatile gitmişim ama eve 1 tane yaşlı çift geliyor. Bizim evimiz çıkın evimizden diyorum. Jandarmayı ararım diyorum çıkmıyorlar. Ben balkona çıkıyorum ve denizi görüyorum. Masmavi ve temiz görünüyor. Ben bu rüyayı 1 defa daha gördüm. Onda ben tektim ve evde aynı yaşlı çift yine vardı. İkincisinde farklı olarak arkadaşım da vardı. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Banu

Deniz kenarında ölmüş arkadaşımın kocaman camlı evindeyim. Deniz seviyesi camın kenarındaydı. Orada ölmüş komşum da benimle birlikteydi. Bunun anlamı nedir?