Rüyada Demir Para Görmek

Madeni paraların bir arada bulunması ağırlığı ifade ettiği için rüyada demir para görmek çoğunlukla hayra yorumlanmaz. Özellikle sağlık açısından bir iniş durumunu teşkil etmesi ve diğer yandan da ruhsal olarak bir çöküntünün bu rüya ile başlayan işaretlerinin görülmesi rüya sahibinin çevresinde yaşanan bir olaya üzüleceği şeklinde de tabir edilebilmektedir.

İş hayatı olsun, gönül ilişkileri olsun, aile temasları veya toplumsal konum açısından da zor günlerin rüya sahibini beklediği yönünde yorumlanan rüyada demir para görmek başkası tarafından rüya sahibine veriliyorsa ve veren kişi rüyayı gören kişinin tanıdığı biriyse o kişi tarafından sıkıntıya sokulacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Demir Para Bulmak

Rüyada demir para görmek işlerin olumsuz sonuçlanacağını gösterirken rüyada demir para bulmak bunun tersi şekilde yorumlanır ve rüya sahibinin sahip olduğu sıkıntılardan kurtulacağı anlamına gelir. Huzurun ve hedeflere ulaşmanın bir belirtisi olan bu rüyayı gören kişilerin başarıyla ödüllendirileceği noktasında tabirler de mevcuttur.

Rüyada Demir Paraları Saymak

Rüyada para saymak da her zaman olumlu bir şekilde tabir edilir. Kişi eğer bekarsa kısmetine kavuşacak, maddi sıkıntılarla boğuşuyorsa darboğazından kurtulacak, küslük ve kırgınlıklar sona erecek ve bunun sonunda rüya sahibi feraha kavuşacaktır. Eğer bulunan paranın niteliği kağıtsa bu da rüyayı görenin parasını hayır yolunda harcayacağı şeklinde yorumlanır. Eğer bulunan demir paralardan biri yanlışlıkla yutulursa demir paranın ağırlığı insanın gerçek hayatına iç sıkıntısı olarak yansıyacaktır.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın