Rüyada Dekan Görmek

Eğer rüyanızda dekan gördüyseniz karmaşık bir sürecin içerisine girebilirsiniz. Çünkü rüyada dekan görmek rüyayı gören kişinin işlerine kötü amaçla engel olmaya çalışan birinin olduğu ancak bu kötü niyetli kişinin başarıya ulaşamayacağı şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi elindeki kozları doğru zamanda kullanarak bu kişilerin yaşantısına zarar vermesini engelleyeceğine ve sonunda refaha kavuşacağına rivayet edilir. Ayrıca büyük bir proje gerçekleştirerek kişinin herkesi kendine hayran bırakacak bir başarı elde edeceği şeklinde de yorumlanabiliyor.

Rüyada Dekan Olmak

Rüyada dekan olduğunu görmek maalesef olumlu yorumlanan bir rüya değil. Rüyasında dekan olduğunu gören kişinin aile içerisinde büyük bir kavga yaşayacağına rivayet edilir. Bu kavganın kişinin iş yaşamını dahi etkisi altına alacağı ve büyük sıkıntılar yaşamaya başlayacağı şeklinde yorumlanıyor. Kişinin iş yaşamında bu durumdan kaynaklanan kayıplar yaşayacağı ve bu kayıpları telafi edebilmesi için de çok uzun zaman geçmesi gerektiği şeklinde yorumlanan bu rüya kişinin sorunları çözmek için de elini kolunu bağlayan yeni sıkıntılar nedeniyle hareket edemeyeceği şeklinde yorumlara da neden oluyor.

Rüyada Rektör Görmek

Rüyasında rektör gören kişi, çevresi üzerinde baskı kuruyor şeklinde yorumlanır. Bu baskı nedeniyle kendi içine kapandığı ve içine kapandıkça ruh halinin daha da kötüye gideceği şeklinde bir işaret olarak değerlendiriliyor. Kişinin ailesinin kendisine destek verdiği ancak rüyayı gören kişinin toparlanması için bu desteğin yeterli olmadığı şeklinde yorumlar da yapılıyor.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın