Skip to Content

Rüyada Davul Çalmak

Rüyasında davul çaldığını gören kişi macera tutkunu olduğundan fayda sağlamayacak işlerin peşinden gidiyor demektir. Rüya tabircilerine göre rüyada davul çalmak kişinin mantıksız hareket ettiğinin işaretidir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada davul çalmak kişinin dedikodu yaptığı, başkaları hakkında konuştuğu ve başkalarının hayatına gereksiz ve haksız yere müdahale ettiği anlamına gelir. Kısacası rüyada davul çaldığını görmek pek olumlu anlamlar taşımaz. Kişinin iş hayatında da pek önemsenmediği ve iş arkadaşları tarafından da sevilmeyen biri olduğu şeklinde yorumlanır.

Rüyada Davul Çalan Birini Görmek

Rüyasında birinin davul çaldığını gören kişi iş ya da başka bir amaçla aniden seyahate çıkmak zorunda kalacak demektir. Aynı zamanda iş hayatıyla ilgili sürpriz gelişmeler yaşayacağı ve hayatında güzel gelişmelerin olacağı şeklinde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin uzun yıllar ekonomik açıdan bir sıkıntı çekmeyeceği ve rahat yaşayacağına da rivayet ediliyor. Rüyasında birinin davul çaldığını gören kişi eğer iş arıyorsa, emekli olana dek çalışabileceği bir işi kısa sürede bulacak demektir. Bu rüya kalıcı bir iş bulmaya da yorumlanıyor.

Rüyada Ramazan Davulu Çalmak

Rüyasında ramazan davulu çaldığını gören kişi meraklı ve sürekli yeni bilgiler edinmeye çalışan biri olduğu şeklinde yorumlanır. Ayrıca kişinin başarılı olduğu bir konuda çevresine haber vereceği yani çevresine müjdeli haber dağıtacağı şeklinde de yorumlar yapılır. Rüyada ramazan davulu çalmak kişinin bir konuda çaba sarf ettiği ve bu çabalarının karşılığını fazlasıyla alacağı şeklinde de yorumlanıyor. Başarının işareti olarak değerlendirilen bir rüya.