Rüyada Damdan Düşmek

Böyle bir rüya gören kimsenin, ince ince düşünerek planladığı hayallerinin gerçekleşmeyeceği rivayet edilir. Rüyada damdan düşmek özellikle mesleki hayat üzerinde durularak yorumlandığı için iş yerindeki sıkıntılar, anlamsız bir şekilde düşman edinmek, iftira ve kötü planların kurbanı olmak gibi alametleri vardır. Dolayısıyla dikkatli olmanız ve iş yapacağınız kimseleri iyi seçmeniz gerekir.

Rüyada Düşmek

Rüyalar sadece tek bir unsura bakarak değil genel olarak rüyanın tüm içeriğine ve rüya sahibinin durumu göz önüne alınarak yorumlanmalıdır. Çünkü bazı rüyaların anlamı bu bahsi geçen farklılıklardan ötürü tamamen zıt anlamlar barındırabilir. Örneğin genel olarak rüyada düşmek refahı, huzuru temsil ederken, zengin birinin düştüğünü görmesi hüsranı işaret eder ya da düşerek bir yerini kırmak fakirliğe alamettir.

Rüyada Düştüğünü Görmek

Bu rüyayı zengin insanlar görmüşse hiç beklenmedik bir şekilde yoksullaşabilecekleri alamet olur. Sadece maddi zarar değil aynı zamanda hayırsız evlatlar dolayısıyla manevi sıkıntı da peşlerini bırakmaz. Kazanılan paranın bereketinde azalma olacağından bu tarz rüyalar görüldüğü zaman biraz daha tasarruflu davranmak gerebilir.

Rüyada Balkondan Düşmek

Pek hayra alamet değildir. Böyle bir rüya gören kimsenin özellikle iş yerindeki sorumluluklarını yerine getirirken daha dikkatli olması gerekir. Çünkü bu rüya, maddi konular ya da mesleki konularda sıkıntıya düşmeye delalettir.

Rüyada Yüksekten Denize Düşmek

Rüyada yüksekten denize düşmek, uzun soluklu bir çalışma temposunun yorgunluğunun, eğlenceli ve dinlendirici bir mola ile atılacağına delalettir. Aynı zamanda kişiye yaratıcılık da kazandıracak olan bu tatil, kişiye iş hayatında daha iyi konumlar vaat edecektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın