Rüyada Damat Olmak

Rüyada damat olduğunu görmek rüyayı gören kişinin muradına ereceğine ve uzun süredir hayal ettiği evliliği yapacağına yorulur. Genç bir yaşta olan kişi damat olduğunu gördüğü zaman sorumluluk almaktan kaçınmadığı ve geleceğini doğru şekilde yönlendirdiği söylenir. Tutumlu hareket eden bir kişiye işaret eden bu rüya aynı zamanda kişinin hayatını garantiye aldığının da bir göstergesidir. Rüyada damat olmak aynı zamanda hayırlı bir evlada sahip olmaya ve iyi kalpli bir eşe sahip olmaya da işaret etmektedir.
Damat olmak güzel ve keyifli bir düğün yapmak, herkesin beğeneceği ve yakıştırdığı bir kişi ile hayatını birleştirmek anlamına gelmektedir. Bu rüyayı gören kişinin mutluluğu daim olacak demektir. Evlilik hayatında sıkıntı yaşamayacağı söylenen kişilerin kısa sürede evleneceği söylenir.

Rüyada Damatlık Giyip Çıkarmak

Büyük bir tartışma ve kavgadan sonra anlaşmazlık yaşanması ve kişinin nişanını atması şeklinde yorumlanır. Evlilik tarihinde meydana gelebilecek aksiliklere de işaret eden bu rüya aileler arasında sıkıntılara da yorulur.
Beyaz bir damatlık giydikten sonra çıkarttığını gören kişinin kısmetinin kapanacağı ve evlilik planlarında sıkıntılar yaşayacağı söylenir.

Rüyada Damat Görmek

Rüyada tanıdık bir kişiyi damat olarak görmek o kişinin askere gideceğinin işaretidir. Yaşlı bir kişiyi damat olarak görmek ise sağlıklı ve huzur dolu bir yaşama işaret eder. Kişi kendisini damat olarak görüyorsa kısmeti yakın zamanda ayağına gelecek demektir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın