Rüyada Çubuk Görmek

Rüyada çubuk görmek kişinin hedeflediği işler için kafasında bazı planların olduğuna, ufak yatırımlar yapmak için bir takım adımlar atacağına işaret eder. Yeterli durumu olmayan kimseler için ev alabilecekleri gelirinin olacağına, miras haberi alacaklarına, hamileler için erkek evlat sahibi olmaya, saygı duyulan, sözü geçen, bilge bir kişinin varlığına da yorulur. Rüyada çubuk görmek yaşlı kimseler için bir süre hastanede kalmaya ve uzun bir tedavi sürecine işaret eder. Rüyada uzun bir çubuk görmek girilen işin uzun vadede gerçekleşeceğine, birçok sorunla başa çıkılacağına, zor ve sıkıntılı bir sürece işaret eder. Rüyada kısa çubuk görmek duygusal ilişkilerin son bulacağına, evliliklerin boşanmaya kadar gideceğine delalet eder.

Rüyada Demir Çubuk Görmek

Rüyada demir çubuk görmek rüya sahibinin kararlı ve kendinden emin kişiliğine işaret eder ve kafasına koyduğunu yapacağına, girdiği yoldan şaşmayacağına ve istediği başarıyı elde edeceğine de delalet eder. Rüyada elinde demir çubuk olan birini görmek rüya sahibini sıkıntıya sokacak bir yöneticiye işaret eder. Rüya sahibi halen eğitim alan biri ise sağlığında bozulmalar olacağına, sıkıntı günler geçireceğine tabir edilir.

Rüyada Tahta Çubuk Görmek

Rüyada tahta çubuk görmek kişinin olgun ve merhamet sahibi biri olduğuna, iyi niyetli ve kalbinde hiçbir kötülük bulunmayan biri olduğuna işarettir. Hastalıkla boğuşan veya dertli olan kimseler için bu rüya rahat bir süreç yaşayacaklarına ve mutluluk dolu günlere delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın