Rüyada Çöpe Atmak

Genel olarak sıkıntılardan uzaklaşmayı işaret eden bir rüyadır. Rüyada çöpe atmak neyin atıldığına bağlı olarak farklı anlamlara gelebilir. Örneğin; rüyada yüzük atılması, rüya sahibi evliyse ayrılığa, yiyecek atılması, bolluğun ve bereketin azalmasına, siyah çorap atılmasıdert yaratan bir gizemden, sırdan kurtulmaya, giyilemeyecek, kötü olan kıyafetlerin atılması ise hanede süregelen problemlerin son bulacağına delalettir.

Rüyada Ekmeği Çöpe Atmak

Hayırla tabir edilen rüyalardan değildir. Rüyasında ekmeği çöpe attığını gören kimsenin günahkar yaşam süren insanlarla bir arada olmasına, başına açılacak çok sayıda sıkıntıya, maddi açıdan yaşanacak olan kayıplara ve bereketsizliğe delalettir. Ancak bu tabirden ötürü hemen telaşa kapılmanız yersizdir. Çünkü rüyalar tabir edilirken tek bir nokta üzerinden yorumlanır ve bir bütün olarak yorumlandığında farklı anlamlara gelebilir. Daha doğru bir tabire ulaşabilmek rüyanızda hatırladığınız her detayın tabirini inceleyerek kendi rüyanız için en doğru yoruma ulaşabilirsiniz.

Rüyada Çöp Atmak

Rüyada çöp atmak aynen rüyada çöpe atmak gibi tabir edilir. Ancak bu tabirde daha çok birbirinden farklı birçok çöpü toplayıp atmak ya da gerçekten yararsız artıkları çöpe atmak üzerine bir tabir yer alır. Bu rüya günahlardan arınmaya, kötülüklerden uzak durmaya, helal para kazanmaya delalettir.

Rüyada Çöp Görmek

Maddi gelirin göstergesi olarak tabir edilir. Rüyada görülen çöp rüya sahibine gelecek olan, kazancı temsil eder. Çöpün miktarı ne kadar fazlaysa,maddi gelirin de o kadar fazla olacağı rivayet edilir.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın