Rüyada Çocuk Göbeği Görmek

Rüyada yeni doğmuş bir bebeğin kesilip atıl­mış göbek parçasını görmek, evliliğe işaret eder. Rüyada yeni doğmuş bir bebeğin kesilmiş göbek parçasını görmek, nikâha işârettir.

Bir kimse rüyasında bir bebeğin (çocuğun) kesilmiş göbek parçasını bir kadına emanet olarak verdiğini görse, rüyayı gören kişi, o kadınla evlenir veya evlenmek istediğini ona arz eder şeklinde tabir olunur.

Bir kimse rüyasında başka birinin, kendisine bir bebeğin kesilmiş göbek parçasını verdiğini görse, bu rüyası onun (rüyayı görenin), göbek parçasını kendisine veren kimse­den zarar göreceğine, yani o kişiden kendisine bir bela ve musibet geleceğine işaret eder demişlerdir yorumcular.

Rüyada başka bir şahsın, kendisine kesil­miş bir göbek parçası bıraktığını görmek, gö­beği bırakan şahıs tarafından rüya sahibine gelecek musibet ve belaya işârettir.

Rüyada kesilmiş göbek parçasını bir kadına emanet olarak bıraktığını görmek, rüya sahibi­nin o kadını almak istemesine işârettir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!

POPÜLER RÜYA TABİRLERİ


Fatal error: Call to undefined function wpp_get_mostpopular() in /home/ruyalar/public_html/wp-content/themes/hesaplama/partials/popular-calculates.php on line 14