Rüyada Çocuk Ayakkabısı Görmek

Rüyada çocuk ayakkabısı gören kişi, yanıp tutuştuğu uzun süredir sahip olmak istediği evlat için çalışma içerisinde gireceğini, çocuğu olmayan ailelerin ise evlat hasretlerine son vereceğine delalettir. Çocuk ayakkabısı görmek insan hayatında oluşacak yeni durumun da ilk habercisi olduğuna bu haberinde hayatta yeni gelişmelere yol açtığına işaret edilir. Aynı zaman iş konusunda da ciddi atılacağına yorumlanır.

Rüyada Çocuk Ayakkabısı Bulmak

Rüyada çocuk ayakkabısını bulduğunu gören kişi, çevresi ve ailesi tarafından her zaman sevilen ve sayılan bir kişi olduğuna işaret edilir. Yaptığı her işin üstesinden gelmek için kalbi davranışlar içerisinde olduğunu, bu davranışları nedeniyle de güvenilir kişi olduğuna yorumlanır. Çocuk ayakkabısını gören kişi bekar ise sevgi ve sadakat dolu bir hayat arkadaşına sahip olmanın amacı olarak edilir.

Rüyada Çocuk Ayakkabısı Almak

Rüyada çocuk ayakkabı aldığını gören kişi, zorlu iş hayatında, karşılaştıkları zorluklardan kurtulmak için gerekli zamanlarda insanlarla tartışma içerisinde gireceğini bu tartışma nedeniyle de kimi zaman sıkıntılı bir dönem yaşayacağına işaret edilir. Kişinin koyduğu hedeflere ulaşırken aksiliklerle karşılaşmanın kendisini yıldırmaması gerektiğine yorumlanır. Yaşanılan olaylar nedeniyle de yitip giden inancın kaybedilmemesi gerektiğine delalet edilen rüya, kötülüklerin ve sıkıntıların kısa zaman içerisinde sona ereceğini ve bu sorunun sonunun mutluluk biteceğine delalet edilir. Her şekilde başı zorluk sonu mutlulukla biten bir rüya şeklidir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Tugba Uzun

Ruyamda gordum ki birinin evine gittim o eve boş bir tabak verdim o tabak havlu oldu kadin mavi havluyu kendi kapisinin onune serdi ayni zamanda alt kattan bir ust kata tasiniyordu ve kadin cok mutlu oldu evinin icine girmedik kapidan vrdik donerken kendi erkek cocugum kendi ayakkabilarini orda birakip kendine gore baska bir ayakkabi giydi ve kadin bizi gormesin diye gizli gizli gidiyorduk kadin hortumla kapisinim onunde bisey yikiyordu

Gülşen Karabacak

Rüyamda kapıyı açtım ve birden fazla beyaz çocuk spor ayakkabısı gördüm. Komşuma çocuklar gelmiş ama benim kapımın önüne dizmişler. Bu ne anlama geliyor?