Rüyada Civcivler Görmek

Kimi rüyalar olumlu, kimi rüyalar olumsuz anlam ifade eder. Rüyada civcivler görmek de olumlu anlam ifade eden rüyalar arasındadır. En temelinde rüyada civcivler görmek, helal ve temiz paraya işaret eder. Bu rüyayı gören kişi sağlıklı bir ömür sürer, yaşadığı sürece çok mutlu olur sağlıklı kazanç ve üstün başarılar elde eder. Kısaca sorunsuz bir ömür sürer. Tüm bunlar olurken de çok sıkıntı çekmez. İşleri kolayca akıp gider, sıkıntıya düşmez ve problemler ile karşılaşmaz.

Rüyada civciv görmenin bir diğer anlamı ise hayırlı haberler alacağına, kendisini mutlu edecek övgüler ve takdirler alacağına dalalettir.

Rüyada Civciv Sevmek

Eğer kişi rüyasında civciv sever ise bu oldukça olumlu anlamı olan bir  rüyadır. Kişinin mutlu bir haber alacağına, darda ise ekonomik sorunlarının biteceğine, hasta ise iyileşeceğine, sevdiğinden ayrı ise barışacağına, düşlerine ulaşıp, çok mutlu olacağına dair bir belirtidir.

Rüyada Civciv Öldürmek

Rüyada civciv öldürmek çok olumlu olarak değerlendirilmez ve negatif bir anlam taşır.  Kişi eğer böyle bir rüya görürse aile içinde bir takım sıkıntılar ile karşılaşır ve yine aile içinde bir takım fesatlıklar yaşanır ve daha da kötüsü tüm bunlar uzun süre devam eder.

Rüyada Civciv Ölüsü Görmek

Eğer kişi rüyasında civciv ölüsü görür ise umutları boşa düşer, hayalleri gerçekleşmez,  şansızlık, uğursuzluk ve mutsuzluk peşini bırakmaz.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın