Rüyada Çiş Yapmak

Rüyada çiş yapmak, kişinin kazanacağı bolluğa, berekete ve kazancın artmasına yorulur. Ayrıca rüyada çiş yaptığını görmek kişinin büyük bir sermayeyle bir işe girişeceğine ve başarısız olacağına delalet eder. Rüya sahibi karanlıkta çiş yaptığını görse, tanımadığı ve daha önce düşünmediği bir kişi ile yapacağı evliliğe işaret eder.

Rüyada Sıkıştığını Görmek

Rüyada sıkıştığını gören kişinin, malını ve sahip olduklarını başkalarından sakınan ve paylaşmak istemeyen bir kişiliğe sahip olduğu anlamına gelir.

Rüyada Çişini Tutmak

Rüyada çişini tutmak kişinin var yemez olduğuna delalettir. Bazılarına göre rüya sahibinin çişini tutması acele işler yaptığına işaret eder.

Rüyada Yatağa Çiş Yaptığı Görmek

Rüyada yatağa işeyen kimsenin Allah yolunda ömrünü geçiren, dini bütün bir kimse olacağına, güzel bir amele sahip olacağına delalet eder.

Rüyada Tuvalete Çiş Yapmak

Rüyada tuvalete çiş yaptığını görmek, rüya sahibinin yaşayacağı bolluğu temsil eder. Kişiye gelecek bolluğa, artacak kazancına ve berekete delalet eder. Rüya sahibinin hiç aç kalmayacağına, her daim gelecek maddi olanaklar olacağına, açılacak kapılara delalet eder.

Rüyada Bilinmeyen Bir Yere İşemek

Rüya sahibinin rüyasında bilmediği ve daha önce bulunmadığı bir yere işemesi kişinin o yerde bir kadınla evliliğinin olacağına delalet eder. Rüyada Kur’an-ı Kerim üzerine çiş yaptığını gören kimsenin evladı hak katında salih amelli olacağına, hafız olacağına ya da ailesi için hayırlı bir evlat olacağına delalet eder. Rüyada ateş şeklinde çiş yaptığını gören kişinin evladı devlet makamında yer edinir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın