Rüyada Çıplak Kadın Görmek

Rüyada görülen çıplak kadın tek bir şekilde yorumlanamaz. Rüyanın görülme biçimine bağlı olarak farklı yorumları mevcuttur. Rüyada çıplak kadın görmek rüyasının genel yorumu kişinin mahcup olacağı ve yüzünü kızartacağı olaylara karışmasına delalet eder. Ancak rüya sahibi kişi kendisinin sadece üst kısmının çıplak olduğunu görüyor ise şifa bulacak demektir.

Rüyada Çıplak Kadınlar Görmek

Rüyada çıplak kadınları görmek çıplak kadın görmek rüyası olarak kabul edilir. Rüya sahibi kişinin son derece hayırsız işler yapacağı ve bu işlerden dolayı başına türlü sıkıntıların geleceği şeklinde yorumlanır. İnsanlara karşı mahcup olacağı söylenen bu kişilerin hayatında uzun vadede olumlu değişimler olmayacaktır.

Rüyada Çıplak Kadın ve Erkek Görmek

Rüyada çıplak kadın ve erkek görmek hayırlara işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedebilmesi için gerekli olabilecek tüm kapıların kendisine açılacağına işaret eder. Kişi böylelikle hayatını daha mutlu bir şekilde yaşamaya başlayacak demektir.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyasında kadın cinsel organının görülmesi kişinin zenginlik içerisinde olacağına yorulur. Rüya sahibinin hazır ve kolay yollardan büyük bir gelir elde edeceği ve elde ettiği bu gelir sayesinde hayatının değişeceği şeklinde yorumlanır. Hayal ettiklerine ulaşacağı söylenen rüya sahibi kişinin sahip olduğu tüm varlığını katlayacağı ve bol kazançlı işlere gireceği söylenir. Bu rüyanın aynı zamanda hastalıkların son bulacağı şeklinde yorumları da mevcuttur.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (18)

Medeni tezer

Rüyamda sevdiğim kızın bana telefonla çıplak fotoğraflarını gönderdiğini gördüm sinirlendim kendisine sorduğumda ise kız arkadaşının fotoğrafları gönderdiğini söyledi kendisi mutluydu ben ise sinirliydim

Cavit

Ruyada ciplak bir kadinla yatakda sevişmek nasil yorumlanir?

Emrah

Bisikletle dükkana gittim ve şort aldım. Kasiyer bana güldü. Sonra meyve aldım ve dışarı çıktım. Bir bayan da arkamdan geldi ve gitme dedi. Ben de gitmem lazım dedim. Meyve vereyim dedim. Kivi aldım ancak ona muz verdim. Arkadaş geldi ve bisikletimi alıp gitti. Biz konuşuyorduk. O esnada uyandım. Yorumlar mısınız?

Aynur

Sevgilimle odada beraberi. İki kadın geliyor ve soyunuyor. Çıplak yatağa girmeye çalışıyor. Ben göndermeye çalışıyorum ve sevgilime kızıyorum.

Nergiz

Rüyamda kız yeğenimle bir odadayız. O çıplak ve benim üzerimde askılı penye bir tunik var. Yeğenim çıplak diye ona kızıyorum. Eşim odanın kapısını çalıyor ve açıyorum. Yeğenime bakıyor ve ben sinirleniyorum.Eşime git diyorum buradan ve kapıyı kapatıyorum. Yeğenime dönüp bakıyorum. Göğüsleri erkek göğsü gibi sadece meme uçları var. Tahta gibi cinsel organını görüyorum. Sonra tertemiz beyaz bacaklarına bakıyorum. Sarkmış iç tarafları ve içimden diyorum ki eşim bundan etkilenmez herhalde diyorum. Göğüs sever kadında diyorum. Sonra börek yiyorum. Annemin böreğiymiş. Yeğenime de veriyorum.

Fatma

Akrabalarımdan bir kızın üst tarafı çıplaktı. Bu ne anlama gelir?

İncilay

Rüyamda bir kızın çıplak bir şekilde motor sürdüğünü ve bir eliyle de üst göğüs uçlarını kapatmış olduğunu gördüm. Bacağını hafif kaldırmıştı. Alt ve üst mahrem yerleri görülmüyor ama tamamen çıplaktı. Motor ile ilk önce yol aşağısına sonra yolun yukarısına motoru sürerek gitti. Yorumlar mısınız?

Nuray

Rüyamda tutuklanmış kadınlar vardı. Bu kadınları çıplak olarak hapisten kurtardık. Yağmur yağıyordu ve kadınların tamamını hapisten çıkardık. Bu rüyam ne anlama geliyor? Yorumlar mısınız?

Murat

Rüyamda çok sevdiğim bayan arkadaşım bir toplum içinde yanındakilerin art niyetli olmadığını ve kötü niyetle bakmayacaklarını düşünerek üstünü ve altını değiştirmeye başlıyor. Ben de elimdeki çarşafla ona bakmasınlar diye görüş açılarını kapatmaya çalışıyorum. İnatla bakmak isteyenlere sert çıkışıp kızıyorum. Kızmaya başladığım esnada uyanıyorum. Yorumlar mısınız?

Memduh

Zengin bir iş adamının evinde hizmetçiydik. Küçük bir çocuğunun doğum pastasını evde yaptırıp, pasta bittikten sonra fotolar eşliğinde kutlandı. Uzun bir masanın üstünde kutlandı. Sonra diğer günün sabahı erkek ile eşi çıplak bir şekilde havuzda serinlerken ben de havuz başında bekliyorum. Kadın adama çıkıştı ve gitme şu kadının yanına dedi. Adam gayet sakin bir şekilde ben seni seviyorum onunla yaptığım tek şey içki içmekti dedi. Sonrasında kadın çıplak bir şekilde havuzda yüzdü.

Sertaç

Rüyamda üzerimde bornoz var ve merdivenlerden indim. 2 büyük kurbağa üstüme geldi. Alt kata yollamaya çalıştım ancak gitmediler. Bir kız vardı. Duştan yeni çıkmıştı. Çıplaktı ve beni fark etmedi. Saçıyla uğraşırken beni gördü. Ben gözümü kapadım. Kurbağaları kovaladım. O da kovalamaya başladı. ÜZerine havlu sardı. Bana kıyafet fırlattı. Böyle gezinme dedi. Eğildim ve cinsel organım göründü. Pardon diyerek odaya girdim.

Ahmet

Rüyamda ailece tarlaya gittik. Buğday tarlasından bir ses duydum. Sesin olduğu yöne doğru ilerledim ve çıplak bir kadın gördüm. Kadın başörtüsü takmıştı ve bel altı görünmüyordu. Bu rüyam ne anlama geliyor? Yorumlar mısınız?

Barış

Eski kız arkadaşımı çıplak gördüm. Ben de evliyi. O da evlendi. Cinsel organını gördüm. Bunun anlamı nedir?

Tevfik

Tanıdığım genç bir bayanı, benim yatağımda çıplak uyurken gördüm. Bu rüyam ne anlama gelir?

Cemil

Rüyamda tuvalete girdiğimde çıplak bir kadın oturuyordu. Kadın kalkıp gitti ve sonra yine geldi. Rüyam ne anlama geliyor?

Emre baran

Rüyamda sevdiğim kızın arkadaşı benim yanıma geldi ve soyundu. İlişkiye girmek istediğini söyledi. Ben de sevdiğim kızı düşünerek, yapmadım.

Vejdin Tekin

Rüyamda sevdiğim kadınla ekime hazır büyük bir tarlada uzanmıştık. Sevdiğim kadın yarı çıplaktı. Bacağını öptüm ve tarlanın nasıl ekileceğini gösterdim. Bu ne anlama gelir?

Hüseyin

Suyun içinde çıplak kadın gördüm. Cinsel organı görünüyordu ve sonra yüzerek gitti. Bu rüyanın anlamı nedir?