Rüyada Çıplak Kadın Görmek

Rüyada görülen çıplak kadın tek bir şekilde yorumlanamaz. Rüyanın görülme biçimine bağlı olarak farklı yorumları mevcuttur. Rüyada çıplak kadın görmek rüyasının genel yorumu kişinin mahcup olacağı ve yüzünü kızartacağı olaylara karışmasına delalet eder. Ancak rüya sahibi kişi kendisinin sadece üst kısmının çıplak olduğunu görüyor ise şifa bulacak demektir.

Rüyada Çıplak Kadınlar Görmek

Rüyada çıplak kadınları görmek çıplak kadın görmek rüyası olarak kabul edilir. Rüya sahibi kişinin son derece hayırsız işler yapacağı ve bu işlerden dolayı başına türlü sıkıntıların geleceği şeklinde yorumlanır. İnsanlara karşı mahcup olacağı söylenen bu kişilerin hayatında uzun vadede olumlu değişimler olmayacaktır.

Rüyada Çıplak Kadın ve Erkek Görmek

Rüyada çıplak kadın ve erkek görmek hayırlara işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin sağlıklı, mutlu ve huzurlu hissedebilmesi için gerekli olabilecek tüm kapıların kendisine açılacağına işaret eder. Kişi böylelikle hayatını daha mutlu bir şekilde yaşamaya başlayacak demektir.

Rüyada Kadın Cinsel Organı Görmek

Rüyasında kadın cinsel organının görülmesi kişinin zenginlik içerisinde olacağına yorulur. Rüya sahibinin hazır ve kolay yollardan büyük bir gelir elde edeceği ve elde ettiği bu gelir sayesinde hayatının değişeceği şeklinde yorumlanır. Hayal ettiklerine ulaşacağı söylenen rüya sahibi kişinin sahip olduğu tüm varlığını katlayacağı ve bol kazançlı işlere gireceği söylenir. Bu rüyanın aynı zamanda hastalıkların son bulacağı şeklinde yorumları da mevcuttur.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (3)

Murathan Gültekin

Rüyamda iki kadın önümde domalmışve ikisininde poposu çıplaktı ama üstünde tişört vardı ve kadının birinin poposuna saç fırçası sokan bi adam vardı kadının birinin yüzünü gördüm adam ve diğer kadının yüzünü görmedim lütfen yorumlarmısınız

Medeni tezer

Rüyamda sevdiğim kızın bana telefonla çıplak fotoğraflarını gönderdiğini gördüm sinirlendim kendisine sorduğumda ise kız arkadaşının fotoğrafları gönderdiğini söyledi kendisi mutluydu ben ise sinirliydim

Cavit

Ruyada ciplak bir kadinla yatakda sevişmek nasil yorumlanir?