Rüyada Çınar Görmek

Rüyada çınar ağacı görmek, mal ve mülkünüzün artacağına ve ömrünüzün uzun olacağına işarettir. Kurumuş çınar görmek, oldukça önemli bir kayba işarettir, çok yüksek çınar ağa­cı iyidir mutluluk ve sıhhattir, yıkılmış çınar ağacı görmek, masum bir kimsenin mahkum olacağına işarettir. Kırılmış çınar ağacı fena­lığa işarettir. Çınar ağacının yandığını görmek, ölüm tehlikesi ile yorumlanır. Çınara su vermek, kalp ve fikir rahatlığına, çınar ağa­cına çıkmak meslek ve memuriyette yüksek makamlara erişmeye, çınar ağacından aşağı düşmek maddi ve manevi kayıplara, iflasa işarettir.

Rüyada çınar ağacı görmek, saygın ve evladı çok olan, güçlü bir adama işaretle yorumlanır.

Bir kimse rüyasında çınar ağacının meyvesinden fayda­landığını ve bir şeyler aldığını görse, bu onun saygın ve güçlü bir adamdan mal yönünden faydalanacağına işaret olarak tabir olunur.

Rüyasında çınar ağacının dalından budağından kendisine bir şeylerin dokunduğunu görmek, iyi değildir. Bu rüya, ona bir zararın isabet edeceğine işaret olarak tabir olunur.

Rüyada çınar ağacı görmek, evlâdı çok, ahlâkı kötü, menfaatçi, hayırsız bir kimseye işârettir.

Rüyada görülen çınar ağacı, faydasız, kötü bir kimseye de işâret eder.

Bazen rüyada çınar ağacı görmek, harbe işâret eder.

Rüyada görülen çınar ağacı, askere giden kimse hakkında hayra ve diğer halk hakkında da fakirlik ve yoksulluğa işâret eder.

Rüyada çınar ağacının dikeninden bir şey elde ettiğini görmek, rüya sahibine kötü bir şey isabet edeceğine işârettir.

Bir cevap yazın