Rüyada Çilekli Pasta Görmek

Sağlıkla ve huzurla müjdelenen rüyalardandır. Rüyada çilekli pasta görmek rüya sahibinin hayatında süregelen sorunların biteceğini ve artık hayatında huzur ve refahın hakim olacağı rivayet edilir. Rüya sahibinin içinde bulunduğu durumlar, cinsiyeti, karakteri tabiri farklı anlamlara çekebilir. Örneğin genç bir kimsenin bu rüyayı görmesi bir işe sahip olacağını işaret ederken, bir kadının bu rüyayı görmesi hanesindeki huzuru ve mesleğinde kariyeri tabir eder. Ayrıca evlilik hayali kuran bir kimsenin bu rüyayı görmesi, izdivaç sürecine girileceğine delalettir.

Rüyada Pasta Dağıtmak

Farklı tabirlere sahip bir rüyadır. Rüya sahibinin çevresindeki insanların ihtiyaçlarını görüp onlara kayıtsız kalmayacak, iyi yürekli bir kimse olduğu kendisine müjdelenir. Bu sebepledir ki tanıdığı insanlar tarafından kendisine saygı ve sevgi duyulur.

Rüyada Yaş Pastadaki Mumu Üflemek

Rüya sahibinin mesleğinde kariyer yapacağı, bu vesileyle kazancının artacağı ve rahat bir hayata sahip olacağı bu rüyayla müjdelenmiştir. Hanesine bolluk ve bereket geleceği rivayet edilir. Başka tabirlere göre ise bu rüya seyahati, çaba sarf ederek de olsa maddi açıdan sıkıntı yaşamamayı işaret eder.

Rüyada Çikolatalı Pasta Yemek

Hayırlı rüyalardandır. Rüyasında çikolatalı pasta yediğini gören kimsenin yaşamından çok memnun olacağı, sosyal hayatındaki çevresiyle keşifler yaparak çok eğlenceli vakitler geçireceği rivayet edilir. Hayatın monotonluğundan sıyrılarak bilgi dağarcığını genişleteceği ve bu sayede birbirinden farklı kapılara sahip biri olarak hayallerine kavuşacağı tabir edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın