Rüyada Çıkmaz Sokak

Çıkmaz sokak günlük hayatta bir deyim olarak nasıl kullanılıyorsa rüyalar için de işareti benzer veya yakın nitelikte gerçekleşir. İnsanlar ömürleri boyunca hep bir mücadele ve bunların bir sonucu olarak beklenti içerisinde yaşadıkları için rüyada çıkmaz sokak görmek veya rüya içinde çıkmaz sokakların etrafında dolanmak söz konusu beklentilerin gerçekleşmeyeceğine yönelik bir ifadede kendini bulabilir.

Özellikle maddi yönden yorumlanan bu tür rüyalar borçluluğun başladığı bir dönemi, hayallerin boşa çıktığı bir durumu ve doğal olarak bunların yaşamda rüyayı gören kişinin psikolojik olarak bir çöküntüye gireceği yönünde işaretleri oluşturabilir.

Rüyada Çıkmaz Sokağa Girmek

Bu gibi ölçütlerle rüyayı gören kişinin ya iş yaşamında ya da girişim olarak düşündüğü, henüz gerçekleşmemiş bir alanda başarısızlığa uğraması olasıdır. Parasızlık ya da yoksulluk özellikle aile hayatı içerisinde bulunan rüya görenler için çok çetin zamanların başlangıcına dair bir işaret olan çıkmaz sokaklar aksi yönde görülecek rüyalara değin böylesi dönemlerin süreceğini de ihtimal içerisine alır.

Rüyada Kapalı Yol Görmek

Bir yolun tıkanması çarelerin sonuçsuz kaldığı yönünde bir düşünceyi oluştururken aynı zamanda şansın ön planda olduğu durumlar için de bir olumsuzluk teşkil eder. Eğer rüya gören kişi için bu durum belli bir geçmişten bu yana süregeliyorsa kişinin ekonomik yaşamında kalitenin düşmesi sonucu sosyal çevresinde de birtakım ilişki zorlukları yaşayacağı yönünde de açıklanabilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın