Rüyada Çiğ Kıyma Görmek

Rüyada çiğ kıyma görmek, bazı âlimlere göre şer bazı âlimlere göre ise hayır olarak tabir edilir. Alınacak olan sıkıntılı ve üzücü haberlere delalet eder. Rüyayı gören kişinin uzun süre üstünden atamayacağı üzücü ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, hastalık ya da her hangi bir kazaya delalet eder. Rüya sahibi evli ise evliliğinin dağılacağına bekâr ise sevgilisi ile sorunlar yaşayıp ayrılamaya ve bu sebepten dolayı sıkıtı yaşamaya delalet eder. Bazı âlimlere göre ise taze ve güzel olan çiğ kıyma kazancın artmasına delalet edip, bol kazançlı ve bereketli işlere adım atılacağına işarettir.

Rüyada Kıyma Yediğini Görmek

Rüyada kıyma yediğini görmek, rüyayı gören kişinin çalışmadan ve yorulmadan elde edeceği gelir olarak delalet eder. Bazı âlimlere göre bu haram olan kazançtır. Rüya sahibinin faiz yemesi gibi İslami açıdan haram olan para ile geçinmesine yorumlanır.

Rüyada Kıyma Görmek

Rüyada kıyma görmek, rüyayı gören kişinin görmüş olduğu kıymaya göre değişiyor. Rüyada görülen kıyma bozuk, kurtlu ya da kötü kokulu ise hastalığa, taze kıyma ise bol kazanç elde etmeye delalet eder. Rüyayı gören kişinin darlık görmeyeceğine parasının daima bereketinin olacağına delalet eder.

Rüyada Kıyma Aldığını Görmek

Rüyada kıyma aldığını görmek, rüyayı gören kişinin gelirinin gideri ile denk olmadığına, kazancını artırmak için ek işlere ya da işlerinde başka alternatif seçeneklere yöneleceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin kazanç kapılarını açarak, gelirinin artıracağına, ticaret ile uğraşıyor ise yeni rakipler ile karşılaşacağına yorumlanır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (8)

NEVİN parlak

Rüyamda klozet tıkandı önce tıkayan kağıtlar taştı.sonra kasaptan çekilmiş çiğ kıyma taştı.çok merak ediyorum teşekkür ederim

Neslihan

Rüyada bir insan kuyruğu vardı. Hepsi ya kıyma tarafına ya da et tarafına gidiyorlardı. Taze et ve kıyma olacaklardı. Oysa ki bilmiyordular. Kendileri kurban olacaklardı ve kendi seçimlerini kendileri yapıyorlardı.Ya kıyma olacaklardı ya da et olacaklardı. Ben kıyma yerine girdim. Taanıkdıklarım çıktı. Beni kıyma odasına koydular. Ardından kıymaların derisini yüzmemi istediler. Ben de insan eti olduğunu fark edip bir avuç kıyma aldım. Onu camdan yola attım. Çıkınca şikayet edecektim. Sonrasında uyandım. Yorumlar mısınız?

İsmet

Rüyamda dişçiye gittim. Dişçi benden önce sırada olan kişinin olduğunu söyledi. Biraz bekledim. Sonrasında dolaptan tepsi içerisinde eskimiş ve bozulmuş kıyma çıkardı. Ardından aynı model tepsiye taze kıyma koydu. Yorumlarsanız sevinirim.

Serdar

Rüyamda öz ablamın eti kıyma haline getirdiğini gördüm. Ne anlama geliyor?

Sibel

Bir tanıdığım bir kadın bana kıyma verdi. Yolda yürürken elime uzattı.

Ebru

Rüyada kayınvalidem bana kağıt 220 TL veriyor. Bu para, aidat parasıymış. Bir de parayı açıyorum bakıyorum ki içinde pembe az miktarda çiğ kıyma var. Rüyada maddi olarak sıkışık olduğumuzu görüyorum. Rüyamı yorumlar mısınız?

Gülay

Rüyamda tavuk ciğeri alıyordum. Ciğeri kıyma gibi iki poşet yaptı. Oradan çıktım ama sinirli bir şekilde tekrar oraya gidiyordum. Yorumlar mısınız?

Hatice

Ruyada bir avuc dolusu kiyma Dogurmak ne anlama geliyor. Tesekur ederim