Rüyada Çiftetelli Oynamak

Rüyada çiftetelli oynamak genelde iki farklı şekilde yorumlanır. Bunlardan birincisi, rüya sahibinin çevresindekilerin veya aile üyelerinin ısrarları neticesinde bir işe kalkışması, fakat bu işin hiç de hayal edildiği gibi gitmeyeceği şeklindedir. Bu işin sonunda yaşanacak büyük stresler ve huzursuzluklar, kaybedilecek büyük paralar vardır.
Bir başka yoruma göre ise bu rüya, kişinin bilerek ve isteyerek hayırlı olmayan bir işe meyletmesidir. Sadece hayırlı olmayan değil, aynı zamanda helal da olmayan bir işe bulaşacak kişinin yaşayacağı sıkıntılar çok olacaktır. Hem dünya hem ahiret hayatı için bu yanlıştan vazgeçmezse, bedelini çok üzülerek ödeyecektir.

Rüyada Göbek Atmak

Rüyada göbek atmak, rüya sahibine çok uzaklardan gelecek bir habere delalettir. Bu haber sevindirici bir haber olmayacaktır ve rüyayı gören kişi, aldığı haberin üzüntüsüyle dertlenecektir.

Rüya Halay Çekmek

Rüyada halay çekmek rüya sahibinin yaşadığı toplumdaki davranışlarına dair bir rüyadır. Bu rüya, kişinin hal ve tavırlarına dikkat eden, bulunduğu ortamda huzursuzluk çıkarmayan, her nerede ise oranın kaidelerine dikkat eden birine işarettir. Kişi bu hal ve tavırlarıyla çevresinde hep saygı duyulan ve sevilen bir kişi olacaktır.

Rüyada Horon Tepmek

Rüyada horon tepmek rüya sahibinin pratik olmadığına delalettir. Yaptığı işlerde her zaman ağır olan bu kişi, birçok fırsatı kaçırır ve yavaşlığı sebebiyle vaktini de işini de verimsiz hale getirir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın