Rüyada Çiçek Bahçesi Görmek

Rüyada çiçek bahçesi görmek, gayet güzel ve hayırlı bir rüyadır. Rüya sahibinin mutlu olacağı müjdeli bir haber alacağına işaret eder. Özelliklede rüyasında gördüğü bahçe renkli ve birbirinden güzel çiçeklerle bezenmiş ise, o zaman rüya sahibinin hem gerçek dünyada hem de ahrette mutluluğu ve huzuru bulacağına işarettir. Bu rüya, kişinin kendi gibi etrafında da iyi niyetli ve yardımsever insanların varlığına delalet eder.

Çiçek Görmek

Kişi rüyasında çiçek görüyorsa bu onun mutlu olacağına ve yakın zamanda oldukça sevineceği anlamına gelir. Rüyayı gören kişi bekâr ve evlenmek istiyorsa, gönlünden geçen eşi hayırlısıyla bulacak demektir. Fakat evli biri böyle bir rüya görüyorsa bu da evliliğinin iyice pekişeceği ve dürüst çevresine faydalı evlatlar yetiştireceğine işaret eder. Taze ve mis kokulu çiçekler görülmesi halinde ise, maddi anlamda bir sıkıntı yaşanmayacağı anlamına gelir.

Ağaçta Çiçek Görmek

Eğer bir kişi rüyasında ağaçta açmış olan birbirinden güzel çiçekler görüyorsa bu hamilelik anlamına gelir. Rüya sahibi yakın zamanda bir bebek sahibi olacak demektir. Fakat kişi bekar ise, o zamanda hayırlı bir kısmet ile güzel bir evlilik yapacak demektir.

Çiçek Bahçesinde Yürümek

Kendisini çiçek bahçesinde yürürken gören rüya sahibi, gerçek dünyada da temiz kalpli oluşundan hep yollarında güller açtığına işarettir. Dürüst, namuslu ve iyi huylu olan rüya sahibinin adeta kendisini ve yaşadığı hayatı görmesi anlamına gelir.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!

POPÜLER RÜYA TABİRLERİ


Fatal error: Call to undefined function wpp_get_mostpopular() in /home/ruyalar/public_html/wp-content/themes/hesaplama/partials/popular-calculates.php on line 14