Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyasında çeyrek altın gören kişinin yakın bir zaman içerisinde iş hayatında yaşadığı sıkıntıların sonlanacağına inanılır. Uzun süredir yaşanan sıkıntılar ve hastalıklara dair sevindirici haberler geleceği şeklinde yorumlar da mevcuttur. Rüyada çeyrek altın görmek son derece hayırlı işlere adım atılacağına delalet eder.

Rüyada Çeyrek Altın Bulmak

Rüya sahibi kişinin özellikle iş yaşantısında yapacağı başarılı işlere işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin büyük bir sermaye gerektirmekte olan bir işe atılacağı ve yakın çevresinden yardım alacağı da söylenmektedir. İş için yapılan harcamaların çok yakında karşılığının alınacağı söylenmektedir.

Rüyada Altın Görmek

qRüyada altın görülmesi, bu rüyayı gören kişinin iş hayatında birtakım yardıma ihtiyacı olduğunu işaret eder. Kişi iş hayatında karşılaşacağı kişilerden yardım alacaktır. Eş, dost ve akrabaların da bu kişiye yardım edeceği söylenmektedir. Sağlık konusunda uzun süredir sıkıntı yaşayan rüya sahibi kişinin sağlığının da alacağı yardımlar neticesinde düzeleceği söylenir.
Rüyada Altın Para Görmek
Altın paranın rüyada görülmesi gündelik hayatta tersi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi kişinin iş ve özel yaşantısında yer alan ve yakın gördüğü kişiler tarafından zarar göreceği söylenir. İnsanların yapacağı dedikodulardan dolayı büyük yara alacağı söylenen bu kişilerin kendilerini temize çıkartabilmek için büyük bir çaba göstermesi gerektiği şeklinde yorumlar mevcuttur. Kişi karşılaşacağı kötü olaylara karşı son derece büyük bir mücadele içerisine girmek zorunda kalacaktır.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (4)

Büşra NAZLICAN

Ben rüyamda rahmetli anneannemle beraber bi tane altın gününe gidiyorduk herkes birbirine altın veriyordu sonra anneannem bi anda ortadan kayboldu ve dedem beni yanına çağırdı anneannemin mezarlığını gösterdi bana 8 tane çeyrek altın vererek oradaki mezarlıkların üstüne 2 tane 2 tane koymamı istedi en başta anneannemin mezarlığı olmak üzer hepsıne koydum ve sonra altınları başkalarının çaldığını gördüm gidip onlardan alıp tekrar mezarlığa koydum ve sonra uyandım bana bu rüyayı yorumlar mısınız çok etkisinde kaldım şimdiden teşekkür ederim

Basri Acar

Rüyamda yerden çeyrek ve yarım altınlar ile demir paralar buldum. Küçük baldızım altınların onun olduğunu söyledi. Altınların üç tanesini cebime koydum. Kalanları ise baldızıma verdim. Bu rüya ne anlama geliyor?

Yasemin Yılmaz

6 adet çeyrek altın buluyorum. Bu altınların benim olduğunu anlıyorum. Sonra deniz içerisinde kaya var. Kayanın üzerine zıplarken denizin içine düşüyorum. Birisi beni kurtarıyor. Ben yüzmeyi bilmiyorum diyorum.

Reyhan

Rüyamda evimde çeyrek altın gördüm. Altınların sayısı çoğalmıştı. Bunun anlamı nedir?