Rüyada Çeyrek Altın Görmek

Rüyasında çeyrek altın gören kişinin yakın bir zaman içerisinde iş hayatında yaşadığı sıkıntıların sonlanacağına inanılır. Uzun süredir yaşanan sıkıntılar ve hastalıklara dair sevindirici haberler geleceği şeklinde yorumlar da mevcuttur. Rüyada çeyrek altın görmek son derece hayırlı işlere adım atılacağına delalet eder.

Rüyada Çeyrek Altın Bulmak

Rüya sahibi kişinin özellikle iş yaşantısında yapacağı başarılı işlere işaret eder. Ayrıca rüya sahibinin büyük bir sermaye gerektirmekte olan bir işe atılacağı ve yakın çevresinden yardım alacağı da söylenmektedir. İş için yapılan harcamaların çok yakında karşılığının alınacağı söylenmektedir.

Rüyada Altın Görmek

qRüyada altın görülmesi, bu rüyayı gören kişinin iş hayatında birtakım yardıma ihtiyacı olduğunu işaret eder. Kişi iş hayatında karşılaşacağı kişilerden yardım alacaktır. Eş, dost ve akrabaların da bu kişiye yardım edeceği söylenmektedir. Sağlık konusunda uzun süredir sıkıntı yaşayan rüya sahibi kişinin sağlığının da alacağı yardımlar neticesinde düzeleceği söylenir.
Rüyada Altın Para Görmek
Altın paranın rüyada görülmesi gündelik hayatta tersi şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi kişinin iş ve özel yaşantısında yer alan ve yakın gördüğü kişiler tarafından zarar göreceği söylenir. İnsanların yapacağı dedikodulardan dolayı büyük yara alacağı söylenen bu kişilerin kendilerini temize çıkartabilmek için büyük bir çaba göstermesi gerektiği şeklinde yorumlar mevcuttur. Kişi karşılaşacağı kötü olaylara karşı son derece büyük bir mücadele içerisine girmek zorunda kalacaktır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

YORUMLAR (1)

Büşra NAZLICAN

Ben rüyamda rahmetli anneannemle beraber bi tane altın gününe gidiyorduk herkes birbirine altın veriyordu sonra anneannem bi anda ortadan kayboldu ve dedem beni yanına çağırdı anneannemin mezarlığını gösterdi bana 8 tane çeyrek altın vererek oradaki mezarlıkların üstüne 2 tane 2 tane koymamı istedi en başta anneannemin mezarlığı olmak üzer hepsıne koydum ve sonra altınları başkalarının çaldığını gördüm gidip onlardan alıp tekrar mezarlığa koydum ve sonra uyandım bana bu rüyayı yorumlar mısınız çok etkisinde kaldım şimdiden teşekkür ederim