Rüyada Çay Kaşığı Görmek

Rüyada çay kaşığı görmek rüya sahibinin karışıklarla dolu hayatına sessiz ve huzurun hakim olacağını, karar veremediğiniz olaylar hakkında net ve hayırlı kararlar vereceğinizi, kavgalı olduğunuz ya da kalbinizi kıran kişilerin pişman olup sizden özür dileyeceğini, eğer evliyseniz eşinizle yaşadığınız problemlerin biteceğini işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kişinin hayırlı bir kız evlada sahip olacağı da tasvir edilir.

Rüyada çay kaşığı görmek kaybettiğiniz ve uzun zamandır aradığınız, sizin için değeri büyük ve ölçülmez olan eşyanızı bulacağınıza, size manevi zarar veren, çevrenizdeki kişilerle aranıza nifak tohumları eken ve sürekli karışıklık çıkaran kişiyi hayatınızdan çıkaracağınıza delalettir. Başka yorumlara göreyse iş yaşantınızda çok başarılı olacağınıza ve helal kazanç sahibi olacağınıza işarettir.

Rüyada Çay Kaşığı Toplamak

Rüya sahibinin kulağına hoş ve iyi gelen fakat gerçekleşmeyecek bir vaadin kendisine sunulmasını ifade eder. Rüyanın bir başka yorumu da rüya sahibinin birikimini, daha büyük kazançlar sağlamak için kullanacağı şeklindedir. Bu rüyayı gören kişi erkek ise, eşinin vefat etmesinden duyduğu korkunun rüyasına yansıması şeklinde yorumlarda mevcuttur.

Rüyada Çay Kaşığı Yıkamak

Rüya sahibinin akraba ve dost meclisine bulunacağı ziyaretleri şeklinde yorumlanır. Başka bir yoruma göreyse hanenize katılacak yeni bireylerdir. Rüyasında çay kaşığı yıkadığını gören kişinin elindeki malı doğru değerlendiremeyeceğini, herkesten gizlediği sırrının açığa çıkarak kendisini zor durumda bırakacağını şeklinde de yorumlanmıştır.

Rüyada Gümüş Çay Kaşığı Görmek

Rüyasında gümüş çay kaşığı gören kişinin hayırsız, alkol kullanan ve kimseye faydası olmayan bir kişiyle tanışacağı ya da ona işinin düşeceği şeklinde yorumlanır. Bazı yorumlara göreyse bu rüya mal varlığınızı gereksiz ve faydasız işlere yatıracağınız anlamına gelir.

Rüyanla ilgili yorumları mı merak ediyorsun?

Rüyanı Bize Anlat

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (1)

Selahattin Uyanık

Rüyamda benim olan fakat değişik bir evdeyim. Eski eşimden ayrılmışım. Mutfakta bulaşık makinesine kirli eşyaları yıkamak için hazırlıyorum. Gözüm tezgahta bulunan bir kavanoza ilişiyor. Onu da yıkayayım diyorum ama içinden 3 tane çay kaşığı çıkıyor. Ayrıca kavanoz dibinde de 4 parmak kadar bulanık pembe kırmızı karışımı su var. Bakınca bu sirkeymiş diyorum ve tekrar tezgaha bırakıyorum. Sadece 3 tane çay kasığını bulaşık makinesine koymak için elime alıyorum. Yorumlar mısınız?