Rüyada Çatıya Çıkmak

Rüyada çatıya çıkmak, rüyayı gören kişinin çalışma hayatında üstün mevkilere ulaşacağı, makam sahibi olacağı, çatıya kolayca çıktığını gören kimsenin üst mevkilere çok kolay bir şekilde çaba harcamadan ulaşacağı, fakat çatıya zorlukla çıktığını gören kimsenin ise çok çalışıp çabalayarak bir mevki sahibi olacağı rivayet edilir. Rüyada çatıya çıktığını gören kimsenin mal ve mülk sahibi olacağı, maddi sorunlarını halledeceği, zenginleşeceği ve şansının olumlu yönde döneceği işaret edilir.

Rüyada Çatı Görmek

Rüyada çatı görmek, rüyayı gören kişinin çok yakın bir zamanda dünya evine gireceğinin habercisi olan bir rüyadır. Rüyada görülen çatı eğer yıkık ve harap bir çatı ise evlenilen kişi rüya sahibi için uyumsuz bir eş olma özelliği taşıyacağı, eğer sağlam ve güzel bir çatı ise tam rüya sahibine uygun onun gönlüne göre bir eş olacağı rivayet edilmektedir.

Rüyada Çatıda Yürümek

Rüyada çatı görmek, rüyayı gören kişinin çok başarılı olacağı, çalışma hayatında üst mevkilere geleceği, çevresindeki kimselerin takdirini toplayacağı, hayalini kurduğu hayatı yaşama imkanı elde edeceği rivayet edilmektedir. Rüyasında çatıda yürürken aşağı düştüğünü gören kimse ise tam başarıya ulaştığı anda bir hata sebebiyle hayatının tepe taslak olacağı manası taşımaktadır.

Rüyada Çatıdan Aşağı İndiğini Görmek

Rüyada çatıdan aşağı indiğini görmek, rüyayı gören kişinin şuan çalıştığı işten uzaklaşacağına, iş yaşamında bazı sıkıntılar yaşayarak ciddi manada başarısızlıklar yaşayacağına, maddi sorunlar ile boğuşacağına, hanede bazı sorunların yaşanacağına, eşler arasında bazı problemlerin çıkacağına rivayet edilir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (2)

Mehmet atesci

Ruyada bi tanidigimi catiya cikmis gordum

Burcu

Rüyamda hiç alakamız olmadığı halde karlı bir günde Gölcük’e gezmeye gidiyoruz. Deniz kenarında bir sürü rafineri görüyorum. Gölcük’te bu kadar rafineri var mıydı diye düşünüyorum. Sonra birden eşim, oğlum ve ben bir binanın çatısında buluyoruz kendimizi. Çatının uç kısmındaymışız ve kardan ötürü sürekli ayağımız kayıyor. Yukarıdan bakınca aşağısı uçurum gibi çok yüksek görünüyor. Düşeceğiz diye çok korkuyorum ve oğlum sürekli hareket ediyor. Ayağı kayıp düşecek ve ben onu tutamayacağım diye ödüm patlıyor. Bir taraftan da bizi oraya çıkaran eşime çok kızarken uyandım. Yorumlar mısınız?