Rüyada Çanta Çaldırmak

Rüyada çanta çaldırmak, rüyayı gören kişinin boşa hayal kurup işlerine gereken önemi vermediğine, zamanını ve parasını fuzuli işler için harcadığına, işlerinin kötü gideceğine delalet eder. Rüya sahibinin ticaret ile uğraşması durumunda iflas edeceğine yorumlanıyor. Bunun yanı sıra rüyada çanta çaldırmak kişinin para kaybını yaşaması sonucunda psikolojik olarak da çöküntü yaşayacağına yorumlanıyor.

Rüyada Çanta Kaybettiğini Görmek

Rüyada çanta kaybettiğini gören kişi yaşantısından parasını gereksiz işlere harcayarak olmayacak işler için boşa para sarf ettiğine yorumlanıyor. Rüya sahibinin müsrifliği sonucunda da ailesi ile arasında açılma ve gerginliğin olacağına da delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüyada çanta kaybettiğini gören kişinin gelirinde azalma olur ve bu kişi az ile yetinmeyi öğrenmek durumunda kalacak şeklinde rivayet ederler.

Rüyada Çantasını Bir Yerde Unutmak

Rüyada çantasını bir yerde unuttuğunu ya da çantasını unuttuğunu gören kişi şanssız ve kısmetsiz geçen günlerinden sonra şansının geri döneceğine, işlerinin açılacağına, huzur ve mutluluğa kavuşacağına yorumlanır.

Rüyada Çanta Almak

Rüyada çanta almak rüyayı gören kişi yapmayı düşündüğü işte ummadığı bir başarıyı kazanacağına delalet eder. Rüya sahibinin güzel ve bereketli kazançlar elde edeceğine yorumlanıyor.

Rüyada Çanta Hediye Almak

Rüyada çanta hediye alan kişi ise hayatında büyük ve güzel sürprizler ile karşılaşır, işlerinde başarılı olur, geliri yükselir ve toplumda itibar görür şeklinde yorumlanıyor. Rüyada deri çanta kötü bir olayın ya da aksiliğin yaşanabileceğine yorumlanır.

Merak ettiğin bir rüyan mı var? Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!