Rüyada Canavar Görmek

Rüyada canavar görmek, kötü bir adamla mücadele etmeye, kötü kimselerle tartışmaya işaret eder. Bazen de canavar, malı ve evladı çok olan zengin kimseye işaret eder.

Rüyada canavar görmek, kötü asıllı bir kimse ile harp ve hileye delâlet eder. Veya canavar görmek mal ve çocuğu ile kuvvetli ve galip bir kimseyi görmeye delâlet eder.

Rüyada canavar görmek, çok sevinç veren bir olay ile karşılaşacağınıza,sevgilinizden iyi haber alacağınıza cana­varı öldürmek miras yolu ile elinize büyük para geçeceğine, cana­varı yaralamak kazanç, nam ve şöhrete. Canavar hücumuna uğra­mak mal ve para kaybına uğrayacağımıza,canavar yavrusu görmek, sonu pek iyi gelmeyecek bir evlilik yapılacağına işarettir.

Rüyada canavar görmek, zorluklarla karşılaşılacağı­na işaretle tabir olunur.

Rüyasında kendisini bir canavarın pençesinde olduğunu görmek, düşmanlarının pek çok olduğuna işaretle ve ken­disini her yönden sıkıştıracaklarına işaret ile tabir olunur.

Rüyasında bir canavarın kendisini kovaladığını, fakat ken­disine yetişemediğini ve ondan kaçıp kurtulduğunu gör­mek, düşmanlarından kurtulacağına işaretle yorumlanır.

İmam-ı Nablusi’ye göre:

Rüyada canavar görmek, iyi de­ğildir. Bu rüya hayra yorumlanmaz. Bir kimse rüyasında bir canavarın kendisine saldırıp yakaladığını ve parçaladı­ğım görse, rüya sahibinin çok güçlü düşmanları olduğuna ve kendisinin dikkatli olması gerektiğine işarettir.

Rüyada canavar görmek, zorlukla karşıla­şacağınıza yorulur.

Rüyasında bir canavarın pençesinde ol­duğunu görmek, düşmanların çok olduğuna ve kendisini her yönüyle sıkıştırdıklarına işâret eder.

Bir canavarın kendisini kovaladığını fakat ona yetişemediğini ve kaçıp kurtulduğunu görmek, düşmanın kötülüklerinden kurtulma­ya işâret eder.

 

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

SEDAT

EŞİM RÜYASINDA BENİ CANAVAR OLARAK GÖRMÜŞ ÜSTÜNE DOĞRU GİDİYORMUŞUM

BU RÜYANIN ANLAMI NEDİR ACİL MAİL OLARAK CEVAP VEREBİLİR MİSİNİZ

Esra

Rüyamda akrabam canavara dönüşüyordu evin içinde tülün arkasında saklandım kafamdan tuttu tam çekiyordu bir ilaç içtim yok oldum yok olunca akrabam olan canavar tüm odaları gezmeye beni aramaya başladı sonradan benim olduğum odaya geri geldi oda bir ilaç içti ve beni gördü kaçmaya başladım balkondan yan komşuya geçtim ve bir anahtar alarak camdan bahçeye doğru geri indim sonra babamı gördüm ve şikayet ettim annemde yanında babandan korkuyo şimdi çıkıyoruz dedi ve çıktık o an uyandım ama korkarak uyandım yorumlarmısınız

Gül

Rüyada koyu mavi, pembe ve krem renklerde yolluk aldığımı gördüm. Ne anlama gelir?