Rüyada Canavar Görmek

Rüyada canavar görmek, kötü bir adamla mücadele etmeye, kötü kimselerle tartışmaya işaret eder. Bazen de canavar, malı ve evladı çok olan zengin kimseye işaret eder.

Rüyada canavar görmek, kötü asıllı bir kimse ile harp ve hileye delâlet eder. Veya canavar görmek mal ve çocuğu ile kuvvetli ve galip bir kimseyi görmeye delâlet eder.

Rüyada canavar görmek, çok sevinç veren bir olay ile karşılaşacağınıza,sevgilinizden iyi haber alacağınıza cana­varı öldürmek miras yolu ile elinize büyük para geçeceğine, cana­varı yaralamak kazanç, nam ve şöhrete. Canavar hücumuna uğra­mak mal ve para kaybına uğrayacağımıza,canavar yavrusu görmek, sonu pek iyi gelmeyecek bir evlilik yapılacağına işarettir.

Rüyada canavar görmek, zorluklarla karşılaşılacağı­na işaretle tabir olunur.

Rüyasında kendisini bir canavarın pençesinde olduğunu görmek, düşmanlarının pek çok olduğuna işaretle ve ken­disini her yönden sıkıştıracaklarına işaret ile tabir olunur.

Rüyasında bir canavarın kendisini kovaladığını, fakat ken­disine yetişemediğini ve ondan kaçıp kurtulduğunu gör­mek, düşmanlarından kurtulacağına işaretle yorumlanır.

İmam-ı Nablusi’ye göre:

Rüyada canavar görmek, iyi de­ğildir. Bu rüya hayra yorumlanmaz. Bir kimse rüyasında bir canavarın kendisine saldırıp yakaladığını ve parçaladı­ğım görse, rüya sahibinin çok güçlü düşmanları olduğuna ve kendisinin dikkatli olması gerektiğine işarettir.

Rüyada canavar görmek, zorlukla karşıla­şacağınıza yorulur.

Rüyasında bir canavarın pençesinde ol­duğunu görmek, düşmanların çok olduğuna ve kendisini her yönüyle sıkıştırdıklarına işâret eder.

Bir canavarın kendisini kovaladığını fakat ona yetişemediğini ve kaçıp kurtulduğunu görmek, düşmanın kötülüklerinden kurtulma­ya işâret eder.

 

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın