Rüyada Camide Namaz Kılmak

Böyle bir rüya görmek elbette hayırlıdır. Ömür boyunca sürecek huzur ve mutlulukla müjdelenmek demektir. Rüyada camide namaz kılmak aynı zamanda rüya sahibinin liderlik vasfı taşıdığını ve herkese hayırlı bir insan olduğuna da işarettir. Bu rüya tek bir şartla olumsuz olarak yorumlanabilir o da camiye girdiği halde namaz kılmadan çıktığını görmektir. Bu rüya kişiye dolandırıcı kimselerin zalimliğine uğrayacağını ya da kişinin kendisinin kötü bir insan olabileceğini rivayet eder.

Rüyada Cami Görmek

Bu rüya kişinin karakterinin ve niyetlerinin temizliğini kişiye müjdeler. Aynı zamanda amel defterinde kötülüğe dair bir şey olmayacağını rivayet eder.

Rüyada Namaz Kılmak

Rüyada namaz kılmak dikkatle yorumlanmalıdır. Çünkü böyle bir rüyada namazın nasıl kılındığı, nerede kılındığı ve hangi düşünceler ile kılındığı büyük bir önem taşır. Örneğin; namaz kılan kişinin selam verme sırasında sağa selam vermemesi sıkıntıya delalet iken, selamını tamamlamak da sıkıntılardan ve dertten kurtulmak olarak ifade edilir.

Rüyada Kâbe’de Namaz Kılmak

Rüyasında Kâbe’de namaz kıldığını gören kimse, şanlı ve şerefli bir dünyevi hayat ile müjdelenir. Bir başka rivayete göre niyeti temiz, aklıselim, güçlü birinden yardım görmeye de delalettir.

Rüyada Birinin Namaz Kıldığını Görmek

Rüyada namaz kıldığı görülen kişi tanıdık ise, bu kişinin kısa bir süreç içerisinde maddi açıdan refaha kavuşacağı rivayet edilir. Eğer bu tanıdık kişi kıldığı namazı bozuyorsa, o kişinin doğru yoldan ayrılacağına ve sıkıntılar ile boğuşacağına delalettir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Yorumlar (3)

Hasan çaçan

S.a. ben cuma namazı camide kılarken üstüm çıplak üzerimde yorganla namaz kılıyorum kimsenin ilgisini çekmiyordum sadece önümdeki arkadaşımın bana güldüğünü ve yanımdakilerin yorgan sağa sola taştığı için rahatsız olduğunu düşünüyordum .selam vermeden camide herkes arkasına bakıp insan sesleri yükselmeye başladı bitanesi gelip beni kaldırdı bana neden söylemeden bi kaç kişinin yanına bi odaya götürdü ve kapıyı üstüme kitledi ben neden yaptığını soruyordum oda söylemiyordu beni yanlış anladığını düşünüyordum odadakilerden bitanesi tanıdığım bi alevi arkadaştı ve camiye gelen biri değildi . Beni anlamayınca camı kırarak onunla kavga etmeyi düşünüyordum ve uyandım

Halit Çağlı

Rüyada camideyim. Cemaatin en arkasındayım ve yerlerde halı yoktu. Benim olduğum yerde cemaat bana döndü. Ben en ön sıraya girdim ve namaz kılmaya başladık. Bu rüyamı yorumlar mısınız?

Seval

Bir arkadaşım ile sokakta bir kapının önünde oturuyoruz. Yaşlı bir amca gelip bizi azarlıyor. Biz duvara yaslanmış duruyoruz. Duvar gibi gördüğümüz yer ise kerestelerden oluşuyor. Amca ile tartışıyoruz ve galip geliyoruz. Sonra yanımıza beyaz renkli, yaralı bir köpek geliyor. Az önce tartıştığımız amca, köpeğe eziyet etmiş. Onu seviyoruz. Sonra çok büyük kapıları olan bir camiye giriyoruz. Kimi içeride namaz kılıyor kimi Kuran okuyor. Bende namaz kılmak için kalkıyorum ama kıbleye ters durmuşum. Sonra fark edip düzeltiyorum. O yaralı köpek gelip koluma sürtünüyor. Kolumu çekmeye çalışırken uyandım. Bu rüyayı yorumlar mısınız?