Rüyada Cam Yemek

Rüyasında cam yediğini gören kişi, üzüntüler yaşayacak, başına kötü şeyler gelecek ancak daha sonra bu kötülükler hayra dönüşecektir. Rüyada cam yemek kişinin heveslerinden dolayı başına sıkıntılı olaylar geleceğine işarettir. Rüyanın kişiye anlatmak istediği, kişinin vaktini boş şeylerle harcaması ve elindekileri boş işler için harcamasıdır.

Rüyanın başka bir yorumu da, din yönünden kişinin güçsüzlüğü, zayıf bir iradeye sahip oluşu ve kendisine zarar verecek eylemlerde bulunduğudur.

Rüyada cam yerken ağzının kanadığını gören kişi, iyi sandığı olayların aslında kendisi için kötü olduğuna, faydasını hiçbir şekilde göremeyecek mallara sahip olacağına işarettir.

Rüyada Cam Kırıkları Görmek

Rüyada görülen cam kırıkları, rüyayı gören kişinin hayalini kurduğu isteklerin gerçekleşmeyeceğine işaret eder.

Kişi cam kırıklarına basıyorsa, bazı zorluklardan ve tehlikelerden geçeceğini gösterir. Cam kırıklarından atlarken kendini görmek, kişinin hataları yüzünden zarar göreceğine işarettir.

Bazı yorumlarda kişiye emanet edilen sırların ortaya çıkmasına ve kişinin dostları ile kötü olmasına işarettir.

Rüyada Cam Görmek

Rüyada cam görülmesi birçok kez sıkıntı ve üzüntüye yorumlanır. Camın az ya da çok görülmesine göre sıkıntı miktarı değişir.

Kişinin rüyasında gördüğü cam sağlam ise sıkıntılarının uzun bir süre devam edeceği anlaşılır. Eğer cam altından yapılmış ise kişi için güzel görünen şeylerin aslında büyük üzüntülere neden olacağına işarettir.

Rüyada yeşil cam görülmesi, kabul edilecek ibadetlere, kırmızı cam görülmesi birisine âşık olunmaya ancak hüsrana uğranılacağına, sarı cam ise bazı hastalıkların yaşanacağına ve bu hastalıkların atlatılacağına işarettir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın