Rüyada Cam Kırmak

Geçici yaşanacak üzüntüler ve kederlerdir. Hassas yaratılışı olan kimseyi de simgeler. Ufak tefek sıkıntılar bir bakıma hayatta alınacak önemli kararları gösterir. Rüyada cam kırmak bir dönüm noktasını işaret eder. Camlar ufaksa sorunlar o derece büyük değildir. Kırılan cam parçalarından bakmak ise düş kırıklığı ya da iş hayatında başarısızlığı simgeler.

Rüyada Kırık Cam Görmek

Sorunlar o derece önemli değildir. Rüyada cam görmek düzenin biraz bozulacağına işaret eder. Kırık cam bazen birinin hastalanmasına işaretttir. Kırılan camları toplamak ise aile düzeninin sağlanacağını gösterir. Rüyada cam kırmak hayal kırıklıkları yaşayacağınızı da gösterir.

Rüyada Renkli Cam Kırmak

Kırılan camın rengi berrak ise huzurlu günlere kavuşulacak. Koyu renkli camlar ise yaklaşan kötülüğün habercisidir. Koyu renkli cam kırmak bazen mahkeme ile ilgli işlemleri simgeler. Davanın kötü sonuçlanacağını gösterir. Kırılan cam parçalarını yerden toplarsanız bu iyiye işarettir. Yeşil ve mavi renkli kırık camlar ise huzuru temsil eder.

 Rüyada Pencere Camı Kırmak

Pencere camı kırmak ya da kırık pencere görmek hastalıktır. Kötü bir haber alacak ve bu durum sizi rahatsız edecetir. İş hayatınız biraz karışacağı gibi kendinizi yalnız bir dönemde hissedeceksiniz. Geçici üzüntüler içerisinde olacak ve hayatınıza aldığınız kişiler sizlere kötü planlar edecek. Kırılan cmların büyüklüğüne göre alacağınız üzüntüler değişir. Ufak cam kırıkları çabuk gidecek tasalardır. Büyük cam kırıkları ise sizleri etkileyecek kötü olayları simgeler.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir cevap yazın