Rüyada Çakıl Görmek

Rüya sahibinin sıkıntılı bir döneme gireceği rivayet edilir.Rüyada çakıl görmek rüya sahibinin başına biraz şanssızlığından biraz da çevresindeki insanların kendi çıkarlarını düşünmelerinden ötürü sıkıntılar geleceği ve rüya sahibinin bu tarz konulardan sıkılacağı ve yorulacağı rivayet edilir. Böyle bir rüya gördüyseniz, kendinizi sakinleştirme yöntemlerinizi ve bunun yanı sıra ibadetlerinizi de ihmal etmeyiniz. Sakin kalmanız gerekebilir zira öfkeyle kalkmak sizi zarara uğratabilir.

Rüyada Çakıl Taşı Toplamak

Hayırlı rüyalardan kabul edilmez. Rüya sahibinin çevresindeki insanlardan kendisini kederlendiren cümleler duyacağı rivayet edilir. Bir türlü kendini açıklayamamanın, hak edilmeyen şeyler duymanın yarattığı yorucu ve üzücü havanınuzunca bir süre rüya sahibinin üzerinden kalkmayacağı tabir edilir.

Rüyada Çakıllı Yolda Yürümek

Rüyasında çakıllı yolda yürüdüğünü gören kimsenin başına gelen sıkıntıları teker teker aşacağı, kendisine zararı dokunan insanlardan uzaklaşacağı ve böylece hem maddi hem de manevi refaha kavuşacağı işaret edilir.

Rüyada Denize Taş Atmak

Rüyada denize taş atmak rüya sahibine dikkatli olunması gereken bir döneme girildiğini işaret eder. Doğadan kaynaklanan sıkıntılar nedeniyle gerçekleşebilecek bir maddi kayıp olacağı rivayet edilir. Böyle bir rüya gördüyseniz bu dönem içerisinde yaşadığınız coğrafyada sıkça yaşanan bir doğa olayı olup olmadığını öğrenerek bu duruma mümkün mertebe hazırlıklı olmalısınız.

Rüyada Kuyuya Taş Atmak

Hayırla müjdelenen bir rüyadır. Rüyasında kuyuya taş attığını gören kimsenin mutlu ve huzurlu bir evliliğe adım atacağı rivayet edilir.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın