Rüyada Buzlu Yol Görmek

Rüyada buzlu yol görmek kişinin bu günlerde hayatına dair birçok plan yaptığına ancak bazı sebeplerden ötürü tüm bunları ertelemek zorunda kalacağına, çıkacağı seyahatte yaşanacak bazı aksiliklerin yola çıkmasına dahi engel olacağına delalet eder. Rüya sahibi için problem oluşturacak bazı işlerin yakın zamanda baş göstereceğine, çok sevilen ve değer verilen kişilerden ihanet görmeye, sıkıntılı zamanlar geçirmeye delalet eder. Kişinin çok güvendiği çalışanların maddi ve manevi kendisini yıpratacağına, bu kişilerin rüya sahibinin mal varlığına ulaşmak için bin bir türlü sinsilik yapacağına işaret eder.

Rüyada Buzlu Yolda Kalmak

Rüyada buzlu yolda kalmak kişinin yıllardır dişiyle tırnağıyla biriktirdiği parayı kullanmak zorunda kalacağına, yapılan işlerde karşıdakilerden sahtekârlık görmeye, kandırılmaya, borçları ödeyemeyerek sıkışmaya tabir edilir. Bu rüya kişinin maddi açıdan zayıflayacağına, birçok engelin aynı anda karşısına çıkarak zor durumda kalacağına işaret eder ve dikkatli harcamalar yapılması gerektiğine uyarır. Rüya sahibinin yaptığı ortaklıklardan ya da yatırımlardan zarar göreceğine de işaret eder.

Rüyada Buzlu Yolda Yürümek

Rüyada buzlu yolda yürümek rüya sahibinin hayal gibi bir ilişkiye başlayacağına ancak bu duygusal ilişkinin gün geçtikçe kendisine yük olacağına ve zarar vereceğine, evlilik yapmak isteyenler için ise uyarıcı bir nitelik taşıyan rüya, doğru kararlar verilmesi gerektiğine, daha fazla düşünmenin faydalı olacağına ve gelecekteki sorunları engelleyeceğine delalet eder. Ayrıca aile içindeki huzursuzluğun bu günlerde artacağına da yorulur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın