Skip to Content

Rüyada Büyük Tuvaletini Yapmak

Sıklıkla olumsuz tabir edilen rüyada büyük tuvaletini yapmak rüya sahibinin bencil ve çıkarcı bir kimse olduğuna işaret eder. Her durumdan yararlanmak isteyen, hak – hukuk – adalet gözetmeden, iyi niyet taşımadan aklına ne eserse onu yapan bir kimse olmaya delalettir. Bu rüya birçok anlamda hoş bir şekilde tabir edilmese bile rüyadan hatırlanan diğer unsurları ele alarak tabirlere de göz atarak daha doğru bir yoruma sahip olunmalıdır.

Rüyada Büyük Abdest Yapmak

Rüya sahibinin hayatı hakkında radikal kararlar alması gerektiğine yorulur. Kişinin çalışma ya da sosyal ortamında bulunan bazı gereksiz kişilerle arasına mesafe koyması gerekebilir. Fayda sağlamayan uğraşlardan da uzaklaşarak daha sağlıklı bir düzene geçiş yapılması vurgulanır.

Rüyada Altına Kaçırmak

Sanıldığının aksine olumlu bir tabire sahip olan rüyada altına kaçırmak, rüya sahibinin maddi anlamda refaha ereceği rivayet edilir. Mantıklı seçimlerle yapılacak yeni girişimlerin büyük kazançlar getireceği tabir edilir. Ancak kişinin çıkarlarına düşkünlük göstererek açgözlü davranması bütün bu kazancın kaybolmasına sebep olabilir o yüzden rüya sahibinin bu noktada dikkatli olması gerekir.

Rüyada Tuvalet Aramak

Maddi anlamda açıkların kapatılması adına borç almaya delalet olan rüyada tuvalet aramak, maddi gücü yerinde olanlar için başka türlü sıkıntıları işaret eder. Ancak endişe edilmesi gereken bir durum yoktur çünkü bu rüya aynı zamanda yardım alınacak kişilerin varlığına delalet olarak kabul edilir.