Skip to Content

Rüyada Büyük Dalga Görmek

Büyük makam sahibi birinden yardım alabilirsiniz. Rüyada büyük dalga görmek yeni bir işe girecek ve o işte atılım yapacağınızı gösterir. Büyük bir mirasa veya toplu paraya kavuşabilirsiniz. Devlet dairesinde bir işiniz var ve bu işiniz hayır ile sonuçlanacak. Yeni gireceğiniz işlerde patronunuz çok iyi biri olacak.

Rüyada Büyük Bir Dalganın Üzerinize Doğru Gelmesi

Rüyada dalganın üzerinize gelmesi ve bundan büyük korku duymanız bir kişinin gazabına uğrayacağınızı gösterir. Rüyada büyük dalga görmek kısa süreli sıkıntılar yaşayacağınızı da gösterir. Dalgadan korkmayan kişi ise sıkıntıların üzerine gidecek ve korkularını yenecek.

Rüyada Büyük Bir Dalganın Sizi Örttüğünü Görmek

Büyük bir dalganın üzerinizi kaplaması bazı konularda bela içine düşmenize neden olacak. Yaşayacağınız musibetler tatsız olaylara neden olacak. Çok öfkeli yapınız var ve çevreniz sizden uzaklaşıyor. Kendinize çeki düzen vermeli ve düze çıkmanın yolunu aramalısınız.

Rüyada Dalgalarla Boğuşmak

Rüya sahibi biraz ayran gönüllüdür. İş yaşamında olsun ya da aşk yaşamında bir türlü dikiş tutturamaz. Hayatınız çok çalkantılı ve bunalımlı bir dönemdesiniz. Kötü olaylar içine girebilir ve bu durumdan pişmanlık duyabilirsiniz. Dalga büyük ve her yeri yıkmışsa çok dikkatli olmanız gerekir. Hayatınıza inişler hakim olacak. Özel yaşantınız ise çok sıkıntılı geçeceği gibi sevdiğinizden ayrılabilirsiniz. Size zarar verecek kimseler çevrenizde. Dalga küçük ise sorunlarınızdan çabuk kurtulacak ve feraha ereceksiniz.