Rüyada But Görmek

Rüyada but görmek rüya sahibinin istediği derecedeki zenginliğe bu saatten sonra kavuşacağını, parasına para katacağını anlatır. Ayrıca mal mülk sahibi olacak olan kişi hiçbir zaman muhtaç olmayacak ve içinde hiçbir şey uhte kalmayacak demektir. Hayattan beklediği birçok şeyi elde edecek olan rüya sahibi yaşamının sonuna kadar keyifle yaşayacak demektir. Fakat kişi bu zenginlik ve lüksü gayretleri neticesinde alacak anlamına gelir. Her geçen gün refahı daha da artacak, çalıştığı yerdeki rütbesini arttıracak ve buna bağlı olarak kazancı da artış gösterecek demektir.

Rüyada But Yemek

Rüyada but yemek dünyada tatmak istediği tüm güzellikleri tadacağını, kendisini ayrıcalıklı hissedeceğini, asla yokluk görmeyeceğini ve hiçbir şeyin eksikliğini yaşamayacağını anlatır.

Rüyada But Pişirmek

Rüyada but pişirmek kişinin bir alanda uzmanlaşacağını ve bu alanda büyük bir gelir elde edeceğini anlatır. Bu meslek dalında rüya sahibi çok güzel paralar kazanacak ve bundan memnun olacak anlamına gelir. Kişi işi sayesinde hayat şartlarını daha iyiye çevirecek, yaşam standardını yükseltecek diye yorulur. Maddi sorun yaşamayacağına ve borçsuz bir hayat süreceğine delalet eder.

Rüyada Tavuk But Görmek

Rüyada tavuk but görmek kişinin işinden elde ettiği yüksek kazançları biriktirerek ilerde çok büyük bir servete sahip olacağını anlatır kişi her daim helal lokma yiyecek asla harama el uzatmayacak, kazandığı tüm paraları son kuruşuna kadar alnının teriyle kazanacak. Hiçbir şeyde gözü kalmadan hayatını sürdürecek demektir.

Anlamını merak ettiğiniz rüyalarınızı aşağıdaki listeden kolaylıkla bulabilirsiniz.

Merak ettiğin bir rüyan mı var?

Hemen sor, cevaplayalım!

Henüz yorum yapılmamış!