Skip to Content

Rüyada Burun Silmek

Rüyada burun silmek, rüyayı gören kişinin sıkıntılı günlerinin sona ereceği, mutlu güzel günlere kavuşacağını işaret etmektedir. Rüyada burun silmek rüya sahibinin bazı hafif hastalıklar atlatacağı, uğraştığı bir takım işleri başarılı bir şekilde sonuçlandıracağı, helal kazançlar elde edeceği ve iş değişikliği yapacağı manasına gelmektedir. Bu rüya aynı zamanda maddi sıkıntılardan kurtulmak için akrabalardan alınan desteğe, bir işe ortak alarak sorumlulukları hafifletme, ferah bir ömre ve zenginleşmeye delalettir.

Rüyada Bebeğin Burnunu Silmek

Rüyada bebeğin burnunu silmek, rüyayı gören kimsenin müşkül durumdaki bir kimseye bazı yardımlarda bulunacağına ve o kimseye ilgi alaka göstereceğine işarettir. Bu rüya aynı zamanda bir hamilelik haberi olabileceği gibi rüya sahibini bir ömür boyu yardımda bulunacak bir kimseye de işaret edebilir. Rüyada bebeğin burnunu silmek, rüya sahibinin hanesin güzel haberlerin geleceğine, yeni bir takım eşyalar almaya, maddi sıkıntıyı düzeltmeye, mutlu bir evliliğe, anlayışlı, fedakar bir eşe ve yaşam standartlarını yükselterek yeni bir eve taşınmaya delalettir.

Rüyada Burun Akması

Rüyada burun akması, rüyayı gören kişinin bir süredir yaptığı planları bir türlü rayına oturtamadığı işleri sebebiyle ertelemek zorunda kalacağına işaret eden bir rüyadır. Bu rüya aynı zamanda rüya sahibinin eşinden bazı olumsuz cümleler duyacağına, kendisini bu sebeple çok kötü hissedeceğine, eşinin kıymet bilmeyen bir kimse olduğuna kanaat getireceğine, eşinin isteklerinin ardı arkasının kesilmeyeceğine delalettir. Rüyada burun akması aynı zamanda yapılan bazı hatalardan pişman olmaya ve bir daha yapmamaya yemin etmeye işarettir.