Rüyada Bozuk Para Toplamak

Rüyada bozuk para toplamak, rüyayı gören kişinin yatırım yapacağına bu yatırımının küçük ya da büyük olarak belli olmasa bu yatırım sayesinde ciddi kazançlar elde edeceğine delalet ederi Rüyayı gören kişinin yatırımı kendi başına yapacağına fakat ailesinin de bu konuda ona sonunda kadar destek olacağına tabir olunur. Oldukça hayırlı ve bereket görülecek olan bir rüyadır.

Rüyada Bozuk Para Saydığını Görmek

Rüyada bozuk para saydığını görmek, rüyayı gören kişinin iş hayatında güzel fırsatlar elde edeceğine ve kazanımları sayesinde de bolluk ve bereket ile karşılaşacağına delalet eder. Bazı âlimlere göre ise rüyada bozuk para saymak rüyayı gören kişi hakkında yapılan dedikodulara delalet eder.

Rüyada Bozuk Para Verdiğini Görmek

Rüyada bozuk para verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin bolluk ile buluşacağına delalet eder. Aynı zamanda verilecek olan sözlere de tabir olunur. Rüyada bozuk para vermek aynı zamanda rüyayı gören kişinin risk almadan işlerinin yoluna koymanın yollarını bulacağına tabir olunur. Rüya sahibinin maddi açıdan yaşayacağı bolluk ile de yaşantısında güzellikler ve huzuru bulacağına tabir olur.

Rüyada Bozuk Para Aldığını Görmek

Rüyada bozuk para aldığını görmek, rüyayı gören kişinin yakınında bulunan bir kimseden bir destek alacağına bu destek sayesinde işlerinin düzeleceğine delalet eder. Rüya sahibinin bu yakını ile olan bağının daha da kuvvetleneceğine tabir olunur. Rüya sahibinin başka işleri içinde beraber hareket edeceklerine tabir olunur.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın