Skip to Content

Rüyada Bot Görmek

Rüyada bot görmek rüya sahibinin sırtında sıkıntılarını taşıyan ağır bir yükü olduğuna işaret eder. Bazılarına göre bu rüya, kişinin eşinin her zaman yanında olan, büyük fedakarlıklar yapan, kendisine huzur ve güven biri olduğuna tabir edilir. Rüyada bot görmenin iki türlü tabiri vardır. Rüyada kış mevsiminde giyilen bot kişinin yaşayacağı hayırlı, güzel ve mutlu olaylara, kısmet dolu işlere, bolluğa ve berekete yorulur. Yaz mevsiminde bot giydiğini rüyasında gören kimseyi bekleyen sıkıntılar, hayatında yaşayacağı büyük problemlere ve endişe verici sorunların yakın olduğuna delalet eder.

Rüyada Bot Giymek

Rüyada bot giymek rüya sahibinin iş için uzun bir seyahate çıkacağına, iş yerinde kazanacağı başarılara, kariyerinde hedeflediği noktaya ulaşacağına, sevindirici ve mutlu haberlere, müjdelere ve bu haberin kişinin iş hayatında olumlu açıdan yapacağı birçok değişiklik olacağına delalet eder.

Rüyada Bot Satın Aldığını Görmek

Rüyada bot satın almak iş hayatındaki büyük başarılara, makama, terfiye işaret eder. Ayrıca bu rüya kişinin hayatı boyunca düşlediği kariyer hedefine kısa zaman sonra ulaşacağına, büyü paralar kazanacağına, bu para ile yapacağı büyük yatırımların haklı olacağına ve güzel sonuçlar getireceğine, tüm bunların sonunda kişinin malk, mülk edinip, rahat bir hayata, huzurlu bir eve sahip olacağına işaret eder.

Rüyada Bot Kaybetmek

Rüyada bot kaybetmek kişinin geçmişinde bir tülü unutamadığı, silemediği bir durum olduğuna, bu durumun kişiye zaman zaman hüzün verdiğine, mutsuz ettiğine ve çok acı çekmesine sebep olduğuna delalet eder.