Rüyada Boşandığını Görmek

Rüyada boşandığını görmek, rüyayı gören kişinin uzun süredir hep aynı yerde ve aynı işte çalışmak sebebi ile yaşamış olduğu sıkıntıya ve bu sıkıntı sonucunda yeni bir ortam ve yeni bir iş aramaya koyulacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin yeni iş alanında ya da kuracağı işte yılların ona katmış olduğu tecrübeyi kullanarak çok büyük projeler yaparak çok güzel kazançlar elde edecek olmasına delalet eder.

Rüyada Boşandığını Söylediğini Görmek

Rüyada boşadığını söylediğini görmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşanmakta olan zorluklara yenilerinin eklenecek olmasına, iş yaşamında boy gösterecek olan yeni sıkıntılara delalet eder. Rüyayı gören kişinin işleri düzeltmek için yeni oluşturduğu fikir ya da projelerin talep görmeyeceğine tabir olunuyor.

Rüyada Boşanmak Görmek

Rüyada boşanmak görmek, hayır olarak yorumlanmıyor. Evli ise evliliğinde yaşanacak olan sıkıntılı günlere, evliliğin zor duruma düşmesine, eşi ile arasındaki bağın kopma noktalarına gelemsine delalet eder. Bekâr kimseler için ise sıkıntılı bir evlilik kuracaklarına tabir olunur. Rüyayı gören kişinin kafasının oldukça karışacağına ve bazı sıkıntıları peş peşe yaşayacağına fakat bu durumlar yaşanırken de bazı kararları da alması gerekeceğine delalet eder.

Rüyada Boşanmak İstediğini Görmek

Rüyada boşanmak istediğini görmek, rüyayı gören kişinin para sıkıntısından ve geçim sıkıntısından kurtulacağına delalet eder. Fakat bazı âlimlere bunun tam tersi olan işlerin bozulacağına bir anda geçim derdine düşmeye ve parasızlığın sebep olduğu sıkıntıların baş gösterecek olmasına delalet eder.

Bu yazı Genel kategorisine tarihinde tarafından gönderildi.

Bir yanıt yazın