Rüyada Börek Görmek

Rüyada börek görmek, çok yakında bir dedikodu duymaya işarettir. Börek yağlı ve yumurtalı olursa, daha hayırlıdır. Börek yapmak, hayırlı bir işe başlamaya, börek yemek, yaptığın iş­ten para kazanacağınıza,börek satın almak, kârlı bir işe başlamaya, börek satmak halka faydalı olmaya yahut elinden iyi bir iş çıkar­maya işarettir. Yumuşak börek, ele kolay geçecek bir nimete, kuru ve katı börek, güç kazanılan paraya işaret eder.

Rüyada börek görmek iyidir. Genellikle iyiye ve hayra yorulan bir rüyadır. Börek görmek, bolluk ve bereket ve se­vince işarettir.

Rüyasında börek yaptığını görmek, yeni bir iş için fırsat el­de etmeye işarettir.

Rüyasında börek dağıttığını gören kimse, hayırlı bir işe ara­cı ve vasıta olacağına işarettir.

Rüyasında bir tepsi böreği bıçakla kestiğini ve tablalara koyduğunu gören kimse, kazandığı parasını aile efradı ve dostları ile beraber yiyeceğine işaretle yorumlanır.

Rüyasında börek yediğini görmek, rüya sahibinin değişik yerlerden elde edeceği hayır ve menfaate işaret eder şek­linde yorumlanır. Çünkü börek, undan yapılan bir nimet­tir. Undan yapılan börek, çörek gibi şeyler görmek, hayra, nimete, mal ve berekete işaretle yorumlanır.

Rüyada börek yaptığını görmek, hayırlı bir işe işâret eder.

Bir kimsenin rüyada börek görmesi veya börek yediğini görmesi, o kimsenin muhtelif yerlerden hayır, menfaat ve fayda görmesine işâret eder.

Rüyada undan yapılan herhangi bir şey görmek de, gerek yumuşak ve gerekse katı olsun; hayır, nîmet, bereket, menfaat, mal ve paraya işâret eder.

Rüyada ekmek, börek veya buna benzer şeyler görmek, hayır, bereket, ilim ve İslâm’a işâret eder.

Rüyada börek dağıttığını görmek, bir hayır işine vesile olmaya işâret eder.

Rüyada börek sattığını görmek, halka fay­dası dokunacak bir iş yapmaya işâret eder.

Rüyada yumuşak börek görmek, kolay ka­zanca, sert börek görmek ise zor fakat bol kazanca işâret eder.

Bir yanıt yazın