Skip to Content

Rüyada Bok Görmek

Rüyada bok görmek rüya gören kişinin şansının döneceğine işaret eder. Bok görmek aynı zamanda çeşitli zorluklarla elde edilmiş başarının, kalıcı olacağına ve iş hayatında yükseleceğine işaret eder. Rüyada bok görmek aynı zamanda rüya gören kişinin düşmanlarından arınacağına, düşmanlarından uzaklaşacağına, daha sakin ve bilinçli adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Bok Temizlemek:

Rüyada kendini bir tuvalette sürekli bok temizlerken gören kişi için yakın zamanda büyük işlere imza atacağı yönünde bir rivayet bulunmaktadır. Eğer bok temizlendikçe tekrar tekrar beliriyorsa ve bir türlü bok temizleme bitmiyorsa, başarının kolay elde edilemeyeceğine, çok fazla emek harcanacağına ancak sonunda emeğinin karşılığını fazlaca alacağına işaret eder.

Rüyada karanlıkta bok temizlemek ise hayra yorulan bir durum değildir. Rüya sahibinin gerçek hayatta dostunu düşmanını bilmediğine, her türlü aldatılmaya ve dolandırılmaya açık olduğuna ve kararsızlığın sonucunu acı bedellerle ödeyeceğine işaret eder.

Rüyada Bokunu Yanlışlıkla Ellemek

Rüyada tuvalet temizliğini yaparken yanlışlıkla bokunu ellediğini göre kimse, yakın zamanda hiç ummadığı bir yerden, hiç ummadığı bir yerden sürpriz haber alacaktır. Rüyada eline bok bulaşan kimse için ayrıca, yakın zamanda maddi sıkıntılardan kurtulacağına ve iş hayatında dönüm noktasına gelineceğine de işaret eder.

Bokunu elledikten sonra yıkayan kişi için hayal kırıklığı yaşayacağı bir olay olacaktır. Bokunu eğer yıkamıyorsa da bereketli bir döneme yaklaşıldığı şeklinde yorumlanır.